Drukarka lub wielofunkcyjne urządzenie drukujące to niezbędne wyposażenie każdego biura. Zaawansowany sprzęt to jednak jednorazowy wydatek na poziomie kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dla wielu firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, takie koszty mogą znacznie nadszarpnąć budżet. Rozwiązaniem jest dzierżawa drukarek. Sprawdź, na czym polega i czy warto się na nią zdecydować.

Drukarki na wynajem

Na rynku pojawiają się coraz to nowe technologie i rozwiązania w branży poligraficznej. Producenci projektują i wprowadzają do sprzedaży modele, które oferują lepszą wydajność i nowe, innowacyjne funkcje. Tymczasem zakup kserokopiarki do biura to inwestycja na wiele lat, podczas którym sprzęt staje się zwyczajnie przestarzały. Między innymi dlatego dzierżawa kopiarek cieszy się rosnącą popularnością. Klient w oparciu o swoje rzeczywiste potrzeby, wybiera pakiet, za który płaci odgórnie ustaloną kwotę, dzięki czemu kwestię eksploatacji drukarki można dokładnie zaplanować w miesięcznych wydatkach. Wynajem drukarek to przyjazny budżetowi sposób na zapewnienie pracownikom wysokiej jakości sprzętu biurowego przez cały okres ich pracy.

Wynajem drukarki do biura – co obejmuje pakiet?

To, co wyróżnia pakiety wynajmu drukarek to obsługiwany format papieru, prędkość wydruku, dostępne funkcje, możliwość druku w kolorze oraz dopuszczalna ilość miesięcznych wydruków z drukarki. Wynajem urządzenia obejmuje także jego instalację, szkolenie z zakresu obsługi, materiały eksploatacyjne, a także serwis. Ze względu na rozbudowany pakiet wynajem kserokopiarki to wygodna opcja także dla dużych firm, które cenią sobie stałą opiekę serwisu, który natychmiast zareaguje, gdy wystąpi awaria lub skończy się toner. Dla wielu codzienne użytkowanie drukarki jest niezbędne do realizacji obowiązków pracowniczych, dlatego tygodniowy pobyt sprzętu u zewnętrznego serwisanta jest wykluczony. Zaufany partner, jakim jest wypożyczalnia drukarek Cyfryzacjafirm.pl zobowiązuje się do naprawy sprzętu w maksymalnie 2 dni robocze, jednak zwykle trwa to mniej niż 24 godziny. Jeśli awaria jest bardziej skomplikowana, nasi klienci otrzymują od nas urządzenie zastępcze o równie dobrych parametrach. Jeśli Ty także cenisz sobie wygodne i oszczędne rozwiązania, skontaktuj się z nami.