Cyfryzacjafirm.pl - Punkt sprzedaży kas fiskalnych

NASZA OFERTA URZĄDZEŃ FISKALNYCH

Oferujemy bogaty wybór profesjonalnych systemów fiskalnych. Proponowane przez nas urządzenia, w tym terminale płatnicze czy też kasy fiskalne, sprawdzą się w każdej branży – niezależnie od jej wielkości czy specyfiki. Posiadamy autoryzację marek Elzab oraz Posnet – liderów w produkcji systemów sprzedażowych, kas fiskalnych, drukarek fiskalnych itp.

Kompletując naszą ofertę urządzeń fiskalnych, wzięliśmy pod uwagę potrzeby małych i średnich firm. Kompleksowość dostępnych rozwiązań sprawia, że bez problemu dopasują je Państwo do wszystkich swoich wymagań. Klientom z większymi oczekiwaniami proponujemy specjalistyczne drukarki fiskalne. Kompaktowe akcesoria, w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem sprzedażowym, są doskonałym narzędziem do zbierania i rejestracji informacji o obrocie handlowym. Kupicie u nas Państwo również samodzielne kasy fiskalne, w których bazy towarów i usług mogą być wprowadzone bezpośrednio z klawiatury urządzenia. Wszystkie nasze urządzenia ONLINE – zarówno drukarka, jak i kasa fiskalna – mają szereg możliwości połączenia z komputerem lub siecią. Nie ograniczamy klienta pojedynczymi rozwiązaniami. Ponadto dla kas fiskalnych Online posiadamy połączenia przez kabel Ethernet, WiFi oraz GPRS.

AUTORYZOWANY SERWIS KAS FISKALNYCH I DRUKAREK FISKALNYCH

Sprawna kasa i drukarka fiskalna jest ważnym elementem, wpływającym na rozwój oraz funkcjonowanie firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy kompleksowe usługi serwisowe. Zatrudniamy wykwalifikowany, autoryzowany personel, który posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne podczas diagnozowania błędów i serwisu kas fiskalnych. Na każdą wykonaną przez nas naprawę udzielamy gwarancji. Nasze kasy fiskalne z pewnością posłużą bezawaryjnie przez wiele kolejnych lat.

GDZIE KUPIĆ
URZĄDZENIE FISKALNE?

Naszą pełną ofertę można odszukać w sklepie internetowym: www.cfsklep.pl lub w punkcie stacjonarnym, który znajduje się w Starogardzie Gdańskim na ulicy Skarszewskiej 5B. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania w sprawie zakupu oraz odpowiedniego doboru sprzętu. Jeżeli nie jesteś pewien, na jaki terminal płatniczy się zdecydować czy też potrzebujesz pomocy w wyborze drukarki fiskalnej, to skutecznie podpowiemy, które urządzenie najlepiej sprawdzi się w prowadzonej przez Ciebie firmie. Warto postawić na wysokiej jakości kasy fiskalne. Starogard Gdański jest oddalony o kilkadziesiąt minut od Trójmiasta. Sam dojazd jest stosunkowo prosty, więc z pewnością bez większych problemów do nas trafisz!

KASY FISKALNE I DRUKARKI ONLINE

Kasy ONLINE to nowe urządzenia fiskalne, które komunikują się z CRK (Centralnym Rejestrem Kas). Centralny Rejestr Kas gromadzi, takie dane jak m.in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, zdarzenia, a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych.

Oprócz tego Repozytorium jest odpowiedzialne za nadawanie numeru ewidencyjnego kasie podczas fiskalizacji. Kasy ONLINE łączą się z nim co dwie godziny. Jest to domyślny czas, bowiem Repozytorium może zmieniać ten harmonogram połączeń. Co więcej, odbywa się to bez wiedzy użytkownika.

Użytkownik kasy ONLINE musi zapewnić dostęp do internetu, czyli odpowiednią infrastrukturę, dzięki której kasa może łączyć się z Repozytorium. Rodzaj, w jaki sposób urządzenie połączy się z repozytorium, wybiera Klient, a producenci urządzeń fiskalnych zadbali o szereg możliwości: WiFi, Ethernet lub GPRS.

Posnet Ergo ONLINE

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI.

Posnet - Logo
Elzab - logo

PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA FISKALNE

TERMINALE PŁATNICZE

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego „Polska Bezgotówkowa” to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i wsparciu Ministerstwa Rozwoju.

Program skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorców, które chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary oraz usługi za pomocą kart płatniczych. Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa, której fundatorem jest Związek Banków Polskich.

Warunkiem przystąpienia przedsiębiorcy do programu jest:

 • Podpisanie z PayTel umowy na akceptację kart płatniczych;
 • Przez co najmniej 12 miesięcy przed podpisaniem umowy z PayTel, przedsiębiorca
  nie oferował usług płatności instrumentami płatniczymi opartymi o kartę, w tym w
  środowisku fizycznym oraz w ramach płatności on-line;
 • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności w ramach sieci handlowych, usługowych
  lub podobnych obejmujących więcej niż 5 placówek handlowych, usługowych lub
  podobnych pod tym samym znakiem towarowym.
 • Nie prowadzi działalności w ramach franczyzy obejmującej więcej niż 5 placówek
  handlowych, usługowych lub podobnych pod tym samym znakiem towarowym;
 • Przedsiębiorca nie prowadzi działalności jako operator automatów vendingowych i
  innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty itp.) w zakresie, w jakim przystępuje do Programu.
  Przedsiębiorca otrzymuje dofinansowanie na poczet:

  • Dzierżawy terminala przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy z PayTel;
  • Opłat z tytułu prowizji od transakcji (OA) do wartości 100.000 PLN na jeden terminal;
  • Brak minimalnego progu obrotu.

Każdy przedsiębiorca w ramach programu może zamówić nawet 3 terminale płatnicze. Po 12 miesiącach dofinansowania obowiązują warunki cenowe określone w umowie z PayTel nie krótszej niż 12 miesięcy zgodnej z aktualnym cennikiem PayTel.

KASOTERMINAL – POSPAY

Oto wyjątkowe, pierwsze takie na rynku, mobilne połączenie kasy, drukarki i terminala płatniczego – Pospay. Już nie musisz zastanawiać się, które urządzenie fiskalne wybrać! Teraz wszystkie masz pod ręką, w jednym, fiskalnym terminalu płatniczym. Przyjaznym w obsłudze i zdolnym do szybkiej aktualizacji funkcji potrzebnych Twojemu biznesowi.

Absolutna nowość na polskim rynku – Kasoterminal Posnet Pospay, czyli połączenie:

 • terminala płatniczego Smart D220
 • kasy fiskalnej
 • drukarki fiskalnej z interfejsem USB
 • aplikacji płatniczej eService

Urządzenie wyposażono w moduł kopii elektronicznej oraz w mechanizm termiczny. Obsługę wszystkich funkcji umożliwia kolorowy panel dotykowy. Pospay cechuje się małymi wymiarami i dwoma akumulatorami, które zwiększają mobilność urządzenia. Aplikacja płatnicza obsługuje wszystkie rodzaje kart płatniczych. To nowoczesne narzędzie fiskalne wesprze działanie Twojego biznesu!

Kasoterminal - Posnet pospay
Posnet Pospay - logo

POSTPAY – KOSZT

Przygotowaliśmy atrakcyjne warunki nabycia Pospay, dzięki którym możesz dokonać zakupu drukarki fiskalnej Posnet, a terminal płatniczy D220 wynająć w ramach abonamentu z obsługą płatności elektronicznych.

 • Cena zakupu drukarki fiskalnej Pospay: 1699 zł netto
 • Abonament miesięczny na wynajem terminala: 39 zł netto
 • Czas umowy: bezterminowa

Koszty transakcji:
Zgodnie z cennikiem eService, w tym karty:
Visa: 0,69%*
Mastercard: 0,79%*
Opłata transakcyjna (dla transakcji autoryzowanych): 0,03 PLN

URZĄDZENIA FISKALNE.

*dotyczy kart wydanych w Polsce i poza UE

W abonamencie miesięcznym uwzględniony są:

 • komunikacja z CRK w wersji ONLINE;
 • transmisja danych GSM (usługa płatności elektronicznych oraz aktualizacja oprogramowania);
 • wynajem terminala płatniczego D220;
 • dożywotni serwis terminala (w przypadku awarii 2 dni robocze na usunięcie awarii);
 • gwarancja na pamięć fiskalną w drukarce 5 lat;
 • licencja na aplikację kasowo – drukarkową.

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

[contact-form-7 id=”7″ /]

NASZE SOCIAL MEDIA.

SPRAWDŹ JAK MOŻESZ DO NAS DOTRZEĆ