NASZA OFERTA.

Zajmujemy się integrowaniem oraz instalacją systemów multimedialnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedstawicieli średnich i małych firm, jak i instytucji oświaty. Nasz asortyment obejmuje:

  • ekrany projekcyjne;
  • monitory multimedialne;
  • projektory (lampowe, LED/laserowe, instalacyjne i krótkoogniskowe);
  • tablice interaktywne,
  • wizualizery.
  • pracownie terminalowe,
  • roboty interaktywne,
  • cyfrowe laboratoria przyrodnicze,
  • elektroniczna gazetka szkolna,
  • nagłośnienie.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie systemy multimedialne charakteryzują się doskonałymi parametrami i pochodzą od czołowych producentów – polskich i zagranicznych. Ich instalacją zajmują się doświadczeni monterzy, dzięki czemu montaż przebiega szybko, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W NOWOCZESNE SYSTEMY MULTIMEDIALNE?

Nowoczesne systemy multimedialne sprawdzą się zarówno w przypadku firm, jak i placówek oświaty. Ekran projekcyjny czy wizualizer bywa niedoceniony podczas prezentacji nowych produktów oraz pozyskiwania kontrahentów. Wyświetlany za ich pomocą obraz wpływa na zainteresowanie słuchacza i sprawia, że jest on w stanie lepiej skupić się na przekazywanych informacjach. Tablice interaktywne oraz monitory multimedialne polecamy osobom działającym w branży edukacyjnej. Urządzenia sprawdzą się doskonale zarówno podczas nauki języków obcych, jak i w trakcie zajęć ogólnorozwojowych.

Ekrany projekcyjne - Avtek

EKRANY PROJEKCYJNE.

Oferujemy ekrany projekcyjne do wielu zastosowań oraz dla zróżnicowanych grup odbiorców. Ekrany elektryczne to innowacyjne rozwiązanie, które zajmuje niewiele miejsca. Całą swą powierzchnię zajmuje tylko w momencie użytkowania. Ekrany ręcznie rozwijane mają zbliżone działanie, są tańszym rozwiązaniem ekranów elektrycznych, a samo rozwijanie ekranu odbywa się manualnie. Sam mechanizm ekranu projekcyjnego to tylko jeden element, o którym warto pomyśleć. Kolejnym elementem jest jego mocowanie, tutaj też posiadamy szereg rozwiązań oraz możliwości. Najpopularniejszym rozwiązaniem są ekrany mocowane do ściany i sufitu. Jako dział Cyfryzacjafirm.pl nie idziemy na łatwiznę i do swojej oferty wprowadziliśmy również ekrany do zabudowy, mocowane w sufitach gipsowo-kartonowych, ekrany ramowe, ekrany przenośne na trójnogu oraz powierzchnie projekcyjne

MONITORY INTERAKTYWNE.

Monitory interaktywne to kolejne innowacyjne rozwiązanie, które jest doskonalszym odpowiednikiem bardzo popularnych w szkołach tablic. Monitor ten łączy w sobie wiele zalet, a jedną z kluczowych jest brak konieczności współpracy z innymi urządzeniami – dzięki wbudowanemu systemowi Android. Posiadając monitor interaktywny, nie potrzebujesz już projektora multimedialnego czy komputera zewnętrznego. Warunki oświetleniowe nie są już przeszkodą! W porównaniu do parametrów projektora jest jasny oraz zawsze widoczny, co stanowi jego kolejny atut.

Monitory te, działając indywidualnie, mają bardzo dużo możliwości oraz rozwiązań, ale to nie wszystko! Monitor interaktywny z wbudowanym komputerem OPS stanowi zestaw all-in-one, a przy użyciu statywu – możemy pracować mobilnie!

Monitor interaktywny to idealne rozwiązanie dla:
Szkół – idealnie zastępuje tablice oraz projektory, dając jeszcze więcej możliwości.
Sal konferencyjnych lub prezentacyjnych – urządzenie o szerokiej przekątnej ekranu o dużej jasności ekranu pozwala zobaczyć wszystkie szczegóły, a jednocześnie uzyskać niesamowite efekty wizualne.

Jak wykorzystać monitor interaktywny w edukacji? Sprawdź

Monitory interaktywne – jakie mają możliwości? Sprawdź

Monitory Interaktywne
Projektory Multimedialne

PROJEKTORY MULTIMEDIALNE.

Projektory multimedialne – to doskonała alternatywa do telewizorów. Za nieproporcjonalnie niską cenę użytkownik może cieszyć się obrazem o przekątnej nawet 300 cali we własnym domu! Nowoczesne projektory multimedialne w dzisiejszych czasach służą nie tylko do prezentacji na konferencjach i szkoleniach, ale również stanowią idealne dopełnienie zestawu kina domowego. Obraz wyświetlany jest na ekranie, a my oglądamy światło odbite, które nie jest wyemitowane przez piksele wyświetlacza – przez co wrażenia porównywalne są do spektaklu kinowego.

Więcej o projektorach można przeczytać na naszym blogu.

TABLICE INTERAKTYWNE

Tablice interaktywne – to interaktywne pomoce naukowe, które równolegle z podręcznikami szkolnymi są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy najmłodszym. Nowoczesna forma nauki wspierana przez interaktywne oprogramowanie przemawia do uczniów zdecydowanie szybciej i zachęca do słuchania.
Dodatkowym atutem dla nauczycieli są gotowe lekcje multimedialne, oferowane przez producentów programów edukacyjnych.

W naszej ofercie posiadamy:
Tablice na podczerwień, optyczne oraz pełne zestawy instalacyjne, w których skład wchodzą:tablica, projektor, uchwyt i komplet okablowania.

Tablice Interaktywne
Wizualizery

WIZUALIZERY

Wizualizer to urządzenie, które powinno stać się niezbędnym dopełnieniem każdej nowoczesnej szkoły. W połączeniu z projektorem lub monitorem interaktywnym możemy prezentować obiekty, które będą widoczne dla wszystkich słuchaczy – dodatkowym atutem jest możliwość zapisania lekcji w formie pliku multimedialnego, który możemy później ponownie wykorzystać.

Z wizualizerem prezentowanie małych obiektów wszystkim uczestnikom lekcji lub prezentacji nie będzie już problemem!

W naszej ofercie:
Wizualizery przenośne
Wizualizery stacjonarne

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

[contact-form-7 id=”7″ /]

NASZE SOCIAL-MEDIA.