NASZA OFERTA.

Zajmujemy się integrowaniem oraz instalacją systemów multimedialnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedstawicieli średnich i małych firm, jak i instytucji oświaty. Nasz asortyment obejmuje:

 • ekrany projekcyjne;
 • monitory multimedialne;
 • projektory (lampowe, LED/laserowe, instalacyjne i krótkoogniskowe);
 • tablice interaktywne,
 • wizualizery.
 • pracownie terminalowe,
 • roboty interaktywne,
 • cyfrowe laboratoria przyrodnicze,
 • elektroniczna gazetka szkolna,
 • nagłośnienie.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie systemy multimedialne charakteryzują się doskonałymi parametrami i pochodzą od czołowych producentów – polskich i zagranicznych. Ich instalacją zajmują się doświadczeni monterzy, dzięki czemu montaż przebiega szybko, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

DLACZEGO WARTO INWESTOWAĆ W NOWOCZESNE SYSTEMY MULTIMEDIALNE?

Nowoczesne systemy multimedialne sprawdzą się zarówno w przypadku firm, jak i placówek oświaty. Ekran projekcyjny czy wizualizer bywa niedoceniony podczas prezentacji nowych produktów oraz pozyskiwania kontrahentów. Wyświetlany za ich pomocą obraz wpływa na zainteresowanie słuchacza i sprawia, że jest on w stanie lepiej skupić się na przekazywanych informacjach. Tablice interaktywne oraz monitory multimedialne polecamy osobom działającym w branży edukacyjnej. Urządzenia sprawdzą się doskonale zarówno podczas nauki języków obcych, jak i w trakcie zajęć ogólnorozwojowych.

Ekrany projekcyjne - Avtek

EKRANY PROJEKCYJNE.

Oferujemy ekrany projekcyjne do wielu zastosowań oraz dla zróżnicowanych grup odbiorców. Ekrany elektryczne to innowacyjne rozwiązanie, które zajmuje niewiele miejsca. Całą swą powierzchnię zajmuje tylko w momencie użytkowania. Ekrany ręcznie rozwijane mają zbliżone działanie, są tańszym rozwiązaniem ekranów elektrycznych, a samo rozwijanie ekranu odbywa się manualnie. Sam mechanizm ekranu projekcyjnego to tylko jeden element, o którym warto pomyśleć. Kolejnym elementem jest jego mocowanie, tutaj też posiadamy szereg rozwiązań oraz możliwości. Najpopularniejszym rozwiązaniem są ekrany mocowane do ściany i sufitu. Jako dział Cyfryzacjafirm.pl nie idziemy na łatwiznę i do swojej oferty wprowadziliśmy również ekrany do zabudowy, mocowane w sufitach gipsowo-kartonowych, ekrany ramowe, ekrany przenośne na trójnogu oraz powierzchnie projekcyjne

MONITORY INTERAKTYWNE.

Monitory interaktywne to kolejne innowacyjne rozwiązanie, które jest doskonalszym odpowiednikiem bardzo popularnych w szkołach tablic. Monitor ten łączy w sobie wiele zalet, a jedną z kluczowych jest brak konieczności współpracy z innymi urządzeniami – dzięki wbudowanemu systemowi Android. Posiadając monitor interaktywny, nie potrzebujesz już projektora multimedialnego czy komputera zewnętrznego. Warunki oświetleniowe nie są już przeszkodą! W porównaniu do parametrów projektora jest jasny oraz zawsze widoczny, co stanowi jego kolejny atut.

Monitory te, działając indywidualnie, mają bardzo dużo możliwości oraz rozwiązań, ale to nie wszystko! Monitor interaktywny z wbudowanym komputerem OPS stanowi zestaw all-in-one, a przy użyciu statywu – możemy pracować mobilnie!

Monitor interaktywny to idealne rozwiązanie dla:
Szkół – idealnie zastępuje tablice oraz projektory, dając jeszcze więcej możliwości.
Sal konferencyjnych lub prezentacyjnych – urządzenie o szerokiej przekątnej ekranu o dużej jasności ekranu pozwala zobaczyć wszystkie szczegóły, a jednocześnie uzyskać niesamowite efekty wizualne.

Jak wykorzystać monitor interaktywny w edukacji? Sprawdź

Monitory interaktywne – jakie mają możliwości? Sprawdź

Monitory Interaktywne
Projektory Multimedialne

PROJEKTORY MULTIMEDIALNE.

Projektory multimedialne – to doskonała alternatywa do telewizorów. Za nieproporcjonalnie niską cenę użytkownik może cieszyć się obrazem o przekątnej nawet 300 cali we własnym domu! Nowoczesne projektory multimedialne w dzisiejszych czasach służą nie tylko do prezentacji na konferencjach i szkoleniach, ale również stanowią idealne dopełnienie zestawu kina domowego. Obraz wyświetlany jest na ekranie, a my oglądamy światło odbite, które nie jest wyemitowane przez piksele wyświetlacza – przez co wrażenia porównywalne są do spektaklu kinowego.

Więcej o projektorach można przeczytać na naszym blogu.

Projektory multimedialne tego typu posiadają ograniczoną żywotność w stosunku do projektorów laserowych. Niski koszt w połączeniu z bardzo wysoką jasnością sprawia, że projektory lampowe są wskazane w przypadku kina domowego oraz instytucji, które korzystają z projektora rzadziej i mogą pozwolić sobie na dość długie rozgrzewanie lampy podczas rozpoczynania prezentacji.

To rozwiązanie dedykowane jest głównie dla instytucji, ze względu na niskie koszty eksploatacji. Projektory laserowe są droższe przy zakupie, ale wytrzymują od 5 do 10 razy dłużej niż projektory lampowe! Producenci przewidują od 20 do 30 tysięcy godzin pracy. Trzeba jednak pamiętać, że w projektorach LED / Laserowych nie dokonamy wymiany źródła światła po jego zużyciu.

Krótkoogniskowe projektory to rozwiązanie dedykowane do niewielkich pomieszczeń, w tej technologii projektor nie musi być oddalony od ściany. Podczas gdy projektor krótkoogniskowy będzie używany do zastosowań biznesowych – mamy pewność, że światło projektora nie będzie razić w oczy osoby prowadzącej!

Zamów online

TABLICE INTERAKTYWNE

Tablice interaktywne – to interaktywne pomoce naukowe, które równolegle z podręcznikami szkolnymi są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy najmłodszym. Nowoczesna forma nauki wspierana przez interaktywne oprogramowanie przemawia do uczniów zdecydowanie szybciej i zachęca do słuchania.
Dodatkowym atutem dla nauczycieli są gotowe lekcje multimedialne, oferowane przez producentów programów edukacyjnych.

W naszej ofercie posiadamy:
Tablice na podczerwień, optyczne oraz pełne zestawy instalacyjne, w których skład wchodzą:tablica, projektor, uchwyt i komplet okablowania.

Tablice Interaktywne
Wizualizery

WIZUALIZERY

Wizualizer to urządzenie, które powinno stać się niezbędnym dopełnieniem każdej nowoczesnej szkoły. W połączeniu z projektorem lub monitorem interaktywnym możemy prezentować obiekty, które będą widoczne dla wszystkich słuchaczy – dodatkowym atutem jest możliwość zapisania lekcji w formie pliku multimedialnego, który możemy później ponownie wykorzystać.

Z wizualizerem prezentowanie małych obiektów wszystkim uczestnikom lekcji lub prezentacji nie będzie już problemem!

W naszej ofercie:
Wizualizery przenośne
Wizualizery stacjonarne

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

  NASZE SOCIAL-MEDIA.