Zajmujemy się integrowaniem oraz instalacją systemów multimedialnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedstawicieli średnich i małych firm, jak i instytucji oświaty. Nasz asortyment obejmuje:

• ekrany projekcyjne;
• monitory multimedialne;
• projektory (lampowe, LED/laserowe, instalacyjne i krótkoogniskowe);
• tablice interaktywne,
• wizualizery.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie systemy multimedialne charakteryzują się doskonałymi parametrami i pochodzą od czołowych producentów – polskich i zagranicznych. Ich instalacją zajmują się doświadczeni monterzy, dzięki czemu montaż przebiega szybko, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa.

Dlaczego warto inwestować w nowoczesne systemy multimedialne?

Nowoczesne systemy multimedialne sprawdzą się zarówno w przypadku firm, jak i placówek oświaty. Ekrany projekcyjne czy wizualizery bywają niecenione podczas prezentacji nowych produktów oraz pozyskiwania kontrahentów. Wyświetlany za ich pomocą obraz wpływa na zainteresowanie słuchacza i sprawia, że jest on w stanie lepiej skupić się na przekazywanych informacjach. Tablice interaktywne oraz monitory multimedialne polecamy osobom działającym w branży edukacyjnej. Urządzenia sprawdzą się doskonale zarówno podczas nauki języków obcych, jak i w trakcie zajęć ogólnorozwojowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy integrację i instalację zakupionych systemów multimedialnych. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą usługą serwisu kas fiskalnych oraz urządzeń wielofunkcyjnych!