NASZA OFERTA

Rozwijająca się sprzedaż internetowa sprawia, że branża wydruku kreskowego jest coraz popularniejsza oraz rozwija się w zaskakującym tempie. Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich Klientów, proponujemy najwyższej jakości drukarki etykiet i nie tylko. Dbamy o ciągły rozwój naszej oferty produktowej.

Drukarki etykiet (np. firmy Zebra) to bardzo popularne urządzenia w branży logistycznej oraz handlu internetowym. Wykorzystywany na tych urządzeniach druk termiczny idealnie sprawdza się do drukowania listów przewozowych czy etykiet towarowych. Idealnym rozwiązaniem jest model Zebra GK420d. Drukarka do etykiet tworzy oznakowania wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, a powstały nadruk jest odporny na działanie wilgoci oraz temperatury. Dla Klientów, którzy wymagają większej trwałości etykiet, polecamy urządzenia z drukiem termotransferowym – trwałość wydruku, jaką oferuje przykładowo drukarka Godex G500, jest kilkukrotnie wyższa.

Urządzenia biurkowe (np. Zebra GK420d) sprawdzają się w branżach o niskim/średnim natężeniu wydruku. Dla bardziej wymagających Klientów oferujemy drukarki półprzemysłowe lub przemysłowe. Urządzenia te są wyselekcjonowane oraz dobierane indywidualnie. Wszystkie nasze produkty pochodzą z polskiej dystrybucji w wyniku współpracy z największymi firmami, takimi jak: Zebra, Godex, Argox, Citizen i wieloma innymi.

Drukarki etykiet to tylko część tego, co możemy zaproponować. Staramy się kompleksowo obsługiwać firmy, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również czytnik lub kolektor kodów kreskowych, w tym danych (np. firmy Zebra) oraz materiały eksploatacyjne. Uzupełnienie stanowi serwis drukarek etykiet, konserwacje urządzeń czy wdrażanie systemów magazynowych.

PRZYKŁADOWE DRUKARKI ETYKIET

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI.

ZEBRA
godex
Citizen
Argox
Czytnik kodów kreskowych

CZYTNIKI KODÓW KRESKOWYCH

Oferujemy czytniki kodów kreskowych: bezprzewodowe, ręczne i stacjonarne z przeznaczeniem do różnych branż. Doskonale zdajemy sobie sprawę z rozmaitych potrzeb rynkowych, dlatego proponujemy dedykowane czytniki do prowadzonej działalności. Każde z urządzeń sprawdza się w innym środowisku, oferujemy rozwiązania m.in. dla placówek handlowych, działalności gospodarczych, magazynów, sklepów, hal produkcyjnych, lokali
gastronomicznych, zakładów przemysłowych.

Czytniki kodów kreskowych połączone z odpowiednim oprogramowaniem potrafią usprawnić funkcjonowanie wielu procesów np. znakowanie towarów, środków trwałych, dokumentów oraz innych podmiotów – zastosowań jest bardzo dużo – wedle uznania i wyobraźni użytkownika. Skanery należą do grupy urządzeń plug and play, w związku z tym działają od razu po podłączeniu do gniazda USB w komputerze, zaś sterowniki instalowane są automatycznie.

W naszej ofercie znajdują się skanery następujących marek: Zebra, Honeywell, Newland, CipherLab, Motorolla – czytające kody jednowymiarowe (1D) oraz dwuwymiarowe (2D).

KOLEKTORY DANYCH

Kolektory danych i terminale to urządzenia przeznaczone do zbierania oraz przetwarzania danych. Dzięki wbudowanemu w urządzenia czytnikowi kodów kreskowych, możliwe jest szybkie odczytywanie danych zawartych w jednowymiarowych (1D) oraz dwuwymiarowych (2D) kodach kreskowych.

Kompaktowe oraz lekkie terminale ręczne, dostępne są w wersjach z dotykowym ekranem i wbudowaną klawiaturą. Wytrzymała obudowa urządzeń zabezpiecza przed upadkiem, a także zalaniem wodą. To sprawia, że terminale świetnie sprawdzają się w przemyśle, logistyce, sprzedaży detalicznej czy magazynie.

Terminale stanowią idealne narzędzia do sprawdzania cen i stanów magazynowych, wprowadzania zamówień, zarządzania cenami czy przyjmowania oraz wydawania towarów.

Trzeba pamiętać, że urządzenie bez odpowiedniego oprogramowania traci szereg możliwości. Sprawdź naszą ofertę oprogramowania tutaj.

Kolektory danych

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

[contact-form-7 id=”7″ /]

NASZE SOCIAL-MEDIA.