Kserokopiarki Tczew

Urządzenia drukujące i wielofunkcyjne to sprzęty, które powinny znaleźć się w każdym biurze, instytucji zajmującej się administracją, czy w sekretariatach. Sprawna drukarka, ksero czy wielofunkcyjne urządzenie to wręcz konieczność! Warto wybierać profesjonalne, wydajne modele, wykonane z wysokiej klasy materiałów. Urządzenia wielofunkcyjne pozwalają uzyskać kolorowe oraz monochromatyczne wydruki formatu A3, A4, A5 oraz pozostałych. Oferujemy wynajem profesjonalnego sprzętu, który świetnie sprawdzi się w małych i średnich firmach. Nawiązując współpracę, otrzymujesz kserokopiarki takich marek jak Konica Minolta, Canon, Develop, Sharp, Epson, czy Brother. To producenci, którzy stawiają na wysoką jakość podzespołów, prostotę w obsłudze i minimalistyczny design drukarki. Tczew to jedna z miejscowości położona w województwie pomorskim. Leży w pobliżu aglomeracji trójmiejskiej, gdzie prężnie rozwija się coraz więcej przedsiębiorstw. Jeżeli chcesz otworzyć swój sklep lub lokal usługowy, to warto postawić na współpracę z naszą firmą! Oferujemy nie tylko drukarki wielofunkcyjne, ale także kompleksowe usługi serwisowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nawet w razie awarii znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Wynajem drukarek Tczew

Wynajem drukarek to nowoczesna metoda użytkowania wysokiej klasy sprzętu, bez konieczności jego kupowania. Płacisz jedynie stały czynsz dzierżawy oraz opłatę, która wynika z ilości wydrukowanych stron. Po naszej stronie leży naprawa sprzętu i dostarczenie potrzebnych do jego prawidłowej pracy materiałów. Opłaty za wynajem są kosztem uzyskania przychodu, dlatego decydując się na taką formę współpracy, możesz zmniejszyć zobowiązania podatkowe firmy. To, ile kosztuje dzierżawa drukarek Tczew, wynika z rozmiaru potrzeb Twoje firmy. Określ miesięczny nakład wydruków i kopii, format papieru, na którym Ci zależy, a także czy preferujesz druk czarno-biały, czy kolorowy. Na podstawie tych danych przygotujemy ofertę na wynajem kserokopiarek, która na pewno spełni Twoje wymagania, a jednocześnie będzie korzystna cenowo, dzięki czemu znacznie odciążysz swój budżet. Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych uchroni Cię przed koniecznością inwestowania dużych pieniędzy w nowoczesny sprzęt do biura!

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

Serwis drukarek i kserokopiarek Tczew

Oprócz wynajmu oferujemy również profesjonalny serwis drukarek. Regularny przegląd co 2-3 miesiące gwarantuje, że urządzenie będzie sprawne. Dodatkowo wszystkie kserokopiarki, które można wydzierżawić, posiadają oprogramowanie do zdalnego monitorowania sprawności – CFMonitor. Na sprawny serwis kserokopiarek można liczyć w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Wybierz jeden z trzech pakietów, który obejmuje innowacyjne urządzenie gotowe drukować z prędkością nawet 40 stron A4 na minutę! Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają wiedzę i niezbędne doświadczenie. W razie przedłużającej się naprawy nasi klienci otrzymują urządzenie zastępcze, dzięki czemu ich praca nie ulega dezorganizacji. Po zakończeniu umowy możesz przedłużyć ją na tych samych warunkach, wybrać nowy sprzęt lub wykupić urządzenie za ułamek jego wartości i podpisać umowę na jego serwisowanie. Nawiązanie współpracy jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz na stronie, napisać maila lub zadzwonić. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie. Wybierz rzetelnego partnera w biznesie!

[contact-form-7 id=”2272″ title=”Wynajem kopiarki” /]

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI.

PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

PRZYKŁADOWE PAKIETY WYNAJMU KSEROKOPIARKI.

Pakiet Standard

35MIESIĘCZNIE
 • Monochromatyczne
 • Format A6 – A4
 • Prędkość: 40str/min
 • Dupleks
 • Automatyczny podajnik

Pakiet Premium

199MIESIĘCZNIE
 • Kolorowe
 • Format A5-SRA3
 • Prędkośc: 25str/min
 • Dupleks
 • Komunikacja Mobilna

Pakiet Business

79MIESIĘCZNIE
 • Monochromatyczne
 • Format A6 – A4
 • Prędkość: 35str/min
 • WiFi, Dupleks
 • Panel sterowania LCD

SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

NASZE SOCIAL MEDIA.