WynajemSprzedażDzierżawaSerwis kserokopiarek

PROFESJONALNY SERWIS ORAZ OBSŁUGA ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH Z DRUKIEM W FIRMIE

Nasza oferta – Kserokopiarki

Jesteśmy firmą z 31-letnim doświadczeniem na rynku. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego doboru sprzętu (wynajem i dzierżawa kserokopiarek i drukarek) do potrzeb klienta w zakresie wielofunkcyjnych systemów wydruku i skanowania dokumentów (MFP). Staramy się zapewnić optymalne rozwiązania, takie jak wynajem czy też dzierżawa kserokopiarek. Podążając za ciągłym rozwojem i digitalizacją, do swoich urządzeń oferujemy oprogramowanie antywirusowe – do zarządzania drukiem, takie jak: SafeQ lub PaperCut; OCR dokumentów SmartScan oraz Umango do autoryzacji wydruku, a także wiele innych ciekawych rozwiązań.

Sprzedaż kserokopiarek

Od ponad 30 lat regularnie dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania w zakresie kopiowania ,drukowania i skanowania poprzez sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych takich firm jak Canon, Sharp, Konica Minolta oraz dedykowanego oprogramowania zarządzającego drukiem naszych klientów.

Dzierżawa kserokopiarek

Doradzamy naszym klientom jak optymalizować koszty w firmie poprzez dopasowaną do potrzeb dzierżawę urządzeń wielofunkcyjnych zapewniających wysokiej jakości kopie, wydruki bez ponoszenia kosztów związanych za zakupem.

Serwis kserokopiarek

Gwarantujemy swoim doświadczeniem profesjonalny i rzetelny serwis urządzeń wielofunkcyjnych z dojazdem do klienta.  Wysoką jakość naszych usług potwierdzają autoryzacje firm Sharp , Canon, Konica Minolta.

POLECANE SERIE URZĄDZEŃ

Kolorowe i Czarno-białe urządzenia wielofunkcyjne, które zwiększają wydajność przy zachowaniu wysokiej jakości

Kserokopiarka Konica Minolta Bizhub C250i - kolorowe urządzenie do biura

Urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub C250i czyli kolorowa kserokopiarka A3 do biura. Tak w skrócie możemy określić ten flagowy i innowacyjny model.

Kserokopiarka Sharp BP-55C26 - wydajne urządzenie do firmy

Kserokopiarka Sharp BP-55C26 to wydajna kserokopiarka do biura. Toner czarny (K) pozwala wydrukować do 40000 stron, a kolorowe (CMY) do 24000 stron.

Kserokopiarka Canon C257 - urządzenie wielofunkcyjne a4 do biura

Urządzenie wielofunkcyjne Canon imageRUNNER ADVANCE DX C257 czyli kolorowa kserokopiarka a4 – cechuje się wysoką jakością oraz dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Kserokopiarki, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, laserowe, atramentowe, kolorowe, monochromatyczne – w naszej ofercie znajdziesz szereg urządzeń zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności, ułatwianiu pracy.
Urządzenie wielofunkcyjne Canon imageRUNNER 1643 II - małe biurkowe urządzenie o wysokiej prędkości druku.

Canon imageRUNNER 1643 II – monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A4 z funkcją szybkiego skanowania dokumentów i zaawansowanymi funkcjami łączności.

Kolorowa drukarka, urządzenie wielofunkcyjna Canon i-SENSYS X C1333i

Canon i-SENSYS X C1333i – Wielofunkcyjne kolorowe urządzenie laserowe do biura dające możliwość drukowania, skanowania i kopiowania dokumentów w formacie A4.

Kserokopiarki do biura

Oferta naszej firmy to nowe, poleasingowe urządzenia wielofunkcyjne kolorowe oraz monochromatyczne formatu A3, A4, A5 oraz wszystkich pozostałych zarówno w formie sprzedaży, jak i nowoczesnego wynajmu. Urządzenia, które oferujemy, cechuje wysoka jakość i niezawodność, a w połączeniu z dodatkowym oprogramowaniem kserokopiarki te otrzymują szereg dodatkowych możliwości. Jako firma chcemy nieustannie wspierać innych przedsiębiorców, by pomagać w poprawianiu procesów wpływających na funkcjonowanie zarówno małych, jak i średnich biznesów. Nasze kserokopiarki pozwalają poszczególnym firmom na usprawnienie czynności biurowych przy niewielkim nakładzie finansowym.

Posiadamy autoryzację uznanych marek w Polsce, takich jak: Konica Minolta, Develop, Sharp, Brother. Możemy również dostarczyć Państwu urządzenia wielofunkcyjne marki Canon, Epson, Kyocera oraz wielu innych producentów. W 2020 roku staliśmy się Złotym Partnerem Develop – co jest dla nas bardzo ważnym osiągnięciem oraz motywuje do dalszej pracy.

Wyślij do nas zapytanie

Chętnie pomożemy

Napisz do nas wiadomość e-mail lub skontaktuj się telefonicznie – chętnie dobierzemy urządzenie do Twojego zapotrzebowania.

WYNAJEM DRUKAREK
I KSEROKOPIAREK

Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych, w tym np. kserokopiarki, jest nowoczesnym sposobem posiadania urządzenia bez konieczności jego zakupu. Eksploatowane urządzenie jest własnością firmy PESTAR, a serwis dba o to, aby urządzenie zawsze było sprawne i dopasowane do Państwa potrzeb.

Wszelkie opłaty dzierżawne, takie jak czynsz, czy opłata za strony, są kosztem uzyskania przychodu i zmniejszają Państwa zobowiązania podatkowe. Nie trzeba już amortyzować urządzeń, a tym samym martwić się o długi okres ich eksploatacji oraz naprawy serwisowe.

Proponowany przez nas wynajem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych – kserokopiarki i innych – stanowi niezwykle korzystną opcję finansową. Oferowane przez nas rozwiązania całkowicie zabezpieczą Państwa przed zmienną intensywnością wykorzystywania sprzętu oraz tempem zużywania się materiałów eksploatacyjnych. Zwracamy tu szczególną uwagę na kopiarki kolorowe. Oferowana przez nas kserokopiarka, np. marki Canon, Sharp lub Konica Minolta, sprawi, że nawet skomplikowane prace będą łatwe, a jednocześnie wykonalne w każdym biurze.

W skład opłaty miesięcznej wchodzi: Czynsz dzierżawny oraz opłata za wykonane kopie. Czynsz dzierżawny to stała kwota zależna od długości umowy, sprzętu oraz zawartych w nim opcji dodatkowych natomiast opłata za wykonane kopie zależy od ilości wydruków – płacisz tylko za wykonane wydruki!

Naprawa sprzętu zajmuje nie dłużej niż 48 godzin roboczych (zwykle do 24 godzin). Jeśli nie wyrobimy się w tym czasie, to Klient otrzymuje od nas urządzenie zastępcze nie gorsze niż to w umowie.

Dzierżawa kopiarek to nowoczesna metoda posiadania sprzętu, płacisz stały czynsz dzierżawny oraz opłatę za wydrukowane strony i nie martwisz się naprawami oraz eksploatacją sprzętu. Kolejnym atutem jest fakt, iż wszelkie opłaty dzierżawne takie jak czynsz, opłata za strony są kosztem uzyskania przychodu i pomniejszają Państwa zobowiązania podatkowe.

Wynajmując sprzęt płacisz za spokój! :)

Po zakończeniu umowy dajemy klientowi kilka opcji wyboru:

  • Przedłużamy umowę na tych samych warunkach
  • Proponujemy nowy sprzęt
  • Klient wykupuje urządzenie za kwotę 30% jego wartości i ma opcję podpisania umowy na obsługę serwisową

Jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje! Na pewno znajdziesz opcję korzystną dla siebie!

Dlaczego wybrać dzierżawę kserokopiarki?

Każde wynajmowane przez nas, czy to marki Canon, czy też Epson, urządzenie wielofunkcyjne jest wyselekcjonowane oraz gruntownie przygotowane przed instalacją u klienta, aby zapewnić sprawność i bezawaryjność sprzętu. Trzeba jednak pamiętać, że nawet najlepsze urządzenie czasem się psuje. Pragnąc temu zaradzić, każda nasza wynajmowana kopiarka przechodzi przegląd serwisowy średnio raz na 2-3 miesiące lub na wezwanie przez Klienta. Wszystkie urządzenia posiadają również oprogramowanie do zdalnego monitorowania sprawności urządzeń – CFMonitor. Wszelkie naprawy sprzętu odbywają się za pośrednictwem naszego autoryzowanego serwisu średnio do 24 godzin od zgłoszenia awarii.

Jeśli naprawa okazuje się niemożliwa lub czasochłonna przywozimy zastępcze urządzenie, przykładowo marki Sharp czy Konica Minolta, więc nie muszą Państwo obawiać się, że otrzymane w zastępstwie kserokopiarki są gorsze od tych zawartych w umowie! Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego nasza dzierżawa drukarek oraz innych urządzeń wielofunkcyjnych jest zawsze na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli zadowoleni z jakości obsługi, kompetencji pracowników oraz cen. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

PAKIETY WYNAJMU

Ekonomiczny

59 zł

miesięcznie

Pakiet obejmuje:

Urządzenie monochromatyczne
Format A4
Do 43 str./min.
Drukowanie, skanowanie, kopiowanie

Podstawowy

69 zł

miesięcznie

Pakiet obejmuje:

Urządzenie kolorowe
Format A4
Do 33 str./min.
Drukowanie, skanowanie, kopiowanie

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

Rozszerzony

129 zł

miesięcznie

Pakiet obejmuje:

Urządzenie monochromatyczne
Format A3
Do 30 str./min.
Drukowanie, skanowanie, kopiowanie

Premium

219 zł

miesięcznie

Pakiet obejmuje:

Urządzenie kolorowe
Format A3
Do 30 str./min.
Drukowanie, skanowanie, kopiowanie

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI.

DLACZEGO MY?

0
Urządzeń w dzierżawie
0
Umów dzierżawy
0
Lat doświadczenia
0
Wydruków miesięcznie

ZŁOTY PARTNER DEVELOP.

AUTORYZOWANY PARTNER

Jako oddział Cyfryzacjafirm.pl firmy Pestar Sp. z o.o. od wielu lat dokładamy wszelkich starań, aby spełniać wymagania naszych Klientów oraz sprawiać, aby byli zadowoleni z jakości wykonywanych przez nas usług.

Nasze działania sprawiają, iż z roku na rok stajemy się coraz lepsi oraz otrzymujemy autoryzację/współpracę/partnerstwo z największymi markami w Polsce. Wszystkie są dla Nas niezwykle ważne, dlatego też dbamy o te zawodowe relacje, a tym samym staramy się nie zawieść zarówno ich, jak i Państwa.

Wszystkie nasze autoryzacje można odszukać w zakładce: autoryzacje.

Napisz do nas

Radosław Krajewski

Nurek Sp. Z o.o.

Firma Pestar pomogła nam zaoszczędzić sporo budżetu miesięcznie, dzięki ujednoliceniu parku maszyn, wprowadzeniu oprogramowania do zarządzania drukiem oraz druku podążającego. Od teraz możemy w bardzo prosty sposób kontrolować wydatki, i nie musimy magazynować ogromu części do rożnych urządzeń.

Radosław Krajewski

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

NASZE SOCIAL MEDIA.