Kserokopiarki Pruszcz Gdańsk

Prowadząc własną firmę, nie musisz decydować się na jednorazowy wydatek rzędu kilku, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zamiast kupować urządzenia wielofunkcyjne, zdecyduj się na ich wynajem. W ten sposób nie tylko oszczędzisz swój kapitał, ale i obniżysz kwotę podatku. Wynajęte drukarki wielofunkcyjne nie podlegają bowiem amortyzacji, lecz stanowią koszt uzyskania przychodu. Decydując się na wynajem lub dzierżawę, drukarka nie jest własnością Twojej firmy, dzięki czemu nie musisz martwić się o jej instalację, serwis, naprawę lub zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne. Wszystkim tym zajmiemy się my, aby Twoi pracownicy każdego dnia mieli do dyspozycji funkcjonalne i innowacyjne kserokopiarki Pruszcz Gdański. Przeanalizuj potrzeby swojej firmy i wybierz najlepiej dopasowany pakiet wynajmu kserokopiarki lub drukarki Pruszcz Gdański. Przygotowaliśmy pakiet Standard, Premium i  Business. Urządzenia różnią się między innymi prędkością wydruku lub obsługiwanym formatem. Zdecyduj się na wynajem kserokopiarki i oszczędzaj!

Wynajem drukarek Pruszcz Gdańsk

Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych marek takich jak Konica Minolta, Canon, Develop, Sharp, Epson czy Brother to gwarancja szybkiego wydruku, niezawodnej pracy oraz oczywiście bezpieczeństwa danych. Urządzenia są bowiem wyposażone w oprogramowanie antywirusowe, dzięki któremu wszystkie skanowane, kopiowane lub drukowane informacje są zabezpieczone przed kradzieżą. Ponadto decydując się na wynajem kserokopiarek, możesz wybrać model o konkurencyjnie niskim zużyciu energii z dużym panelem dotykowym, postawić na kserokopiarkę łączącą się z urządzeniami przenośnymi lub taką w zestawie z automatycznym podajnikiem. Wynajem drukarek i kserokopiarek to niezwykle korzystna opcja finansowa, na którą zdecydowały się już setki przedsiębiorców. Prowadzenie własnej działalności to nieustanne gaszenia mniejszych i większych pożarów. Tymczasem dzierżawa drukarek Pruszcz Gdański to sprawdzony sposób na to, by oszczędzić sobie nerwów związanych z zacinającym się papierem, wyczerpującymi się tonerami, czy przestarzałym oprogramowaniem.

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

Serwis drukarek i kserokopiarek Pruszcz Gdański

Zapewnij swoim pracownikom wysokiej jakości sprzęt drukujący marek takich jak Konica Minolta, Canon, Develop, Sharp, Epson czy Brother. Innowacyjne, sprawnie działające narzędzia to bowiem podstawa do tego, by zwiększać efektywność i wydajność pracy zespołu. Dzierżawa kserokopiarek to sprawdzony sposób na to, by maksymalizować korzyści i minimalizować koszty. Decydując się na ich wynajem w naszej firmie, zadbamy zarówno o ich instalację, jak i przeszkolimy Twoich pracowników w zakresie właściwej obsługi urządzenia. Jeśli wystąpi jego awaria, serwis kserokopiarek nie zajmie dłużej niż 48h. Aby jednak uniknąć takich niespodziewanych kryzysów, nasi specjaliści raz na 2-3 miesiące przeprowadzą przegląd serwisowy. Chcesz wyposażyć swoje biuro w najwyższej klasy urządzenie drukujące? Nie chcesz martwić się o serwis drukarek i zapas materiałów eksploatacyjnych? Wyślij do nas zapytania, a odezwiemy się z dopasowaną do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa ofertą!

[contact-form-7 id=”2272″ title=”Wynajem kopiarki” /]

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI.

PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

PRZYKŁADOWE PAKIETY WYNAJMU KSEROKOPIARKI.

Pakiet Standard

35MIESIĘCZNIE
 • Monochromatyczne
 • Format A6 – A4
 • Prędkość: 40str/min
 • Dupleks
 • Automatyczny podajnik

Pakiet Premium

199MIESIĘCZNIE
 • Kolorowe
 • Format A5-SRA3
 • Prędkośc: 25str/min
 • Dupleks
 • Komunikacja Mobilna

Pakiet Business

79MIESIĘCZNIE
 • Monochromatyczne
 • Format A6 – A4
 • Prędkość: 35str/min
 • WiFi, Dupleks
 • Panel sterowania LCD

SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

NASZE SOCIAL MEDIA.