Kserokopiarki – Gniew

Pomimo cyfryzacji wielu aspektów działalności firm nadal spory nacisk kładzie się na papierowe dokumenty, które wymagają często skanowania, kopiowania, drukowania, a także archiwizacji. Drukarki wielofunkcyjne pozwalają usprawnić codzienne czynności biurowe, co wpływa na działalność całego przedsiębiorstwa. Sprawne przesyłanie podpisanych umów do kontrahenta,  pokazanie wydrukowanej oferty klientowi czy przesłanie szkiców projektu członkom zespołu nie mogą być realizowane bez sprawnej drukarki. Gniew to piękne miasto, w którym przedsiębiorcy również mogą liczyć na nasze wsparcie. Urządzenia wielofunkcyjne od najlepszych producentów takich jak Konica Minolta, Canon, Develop, Sharp, Epson czy Brother są w Twoim zasięgu. Możesz zdecydować się na ich zakup albo wybrać opcję wynajmu czy dzierżawy. Oprócz samej kserokopiarki (Gniew) otrzymasz także materiały eksploatacyjne, takie jak tonery, wkłady światłoczułe czy pojemniki na zużyte tonery. Nasi specjaliści zainstalują urządzenie w Twojej firmie i pokażą, jakie obsługiwać funkcję, w które wyposażona została dana drukarka. Kserokopiarki to profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne, które umożliwiają drukowanie, skanowanie oraz kopiowanie dokumentów. To obowiązkowe wyposażenie każdego przedsiębiorstwa, sekretariatu, jednostki administracyjnej, a także uczelni wyższych oraz szkół. Nasza firma oferuje korzystne warunki wynajmu i dzierżawy, a także sprzedaży nowego lub poleasingowego sprzętu, który usprawni działalność organizacji. Postaw na nowoczesne i funkcjonalne urządzenia wielofunkcyjne na korzystnych warunkach!

Kserokopiarka - Konica Minolta Bizhub C250

Wynajem drukarek – Gniew

Zakup nowego sprzętu to spory wydatek, na który niekiedy nie mogą pozwolić sobie małe i średnie firmy. Doskonałą alternatywą jest wynajem kserokopiarek, który umożliwia wyposażenie biura w nowoczesne i funkcjonalne urządzenie bez obaw o jego eksploatację i naprawy. Dzierżawa drukarek (Gniew) polega na uiszczaniu stałego czynszu oraz opłaty od wydrukowanej strony, które wliczają się w koszt uzyskania przychodu i pomniejszają zobowiązania podatkowe. Wszelkie inne powinności, takie jak zapewnienie niezbędnych materiałów, serwis czy zapewnienie urządzenia zastępczego na czas naprawy, bierzemy na siebie. Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych to więc spokój i pewność, że Twoje urządzenie będzie działało sprawnie. Oferujemy wysokiej jakości kserokopiarki umożliwiające druk monochromatyczny lub w kolorze, w formatach od A6 do SRA3 i z prędkością nawet do 40 stron na minutę. Wyposażone zostały w wiele przydatnych funkcji takich jak dupleks, automatyczny podajnik, panel sterowania LCD czy opcję komunikacji mobilnej. W momencie zakończenie umowy możesz przedłużyć wynajem drukarek Konica Minolta, Canon, Develop, Sharp, Epson czy Brother na tych samych zasadach, wybrać nowy sprzęt albo odkupić urządzenie za kwotę 30% jego wartości. To się po prostu opłaca!

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

Serwis drukarek i kserokopiarek – Gniew

Do realizacji codziennych obowiązków niezbędne są sprawnie działające urządzenia. Ich awaria skutecznie zaburza funkcjonowanie przedsiębiorstwa, co może spowodować opóźnienia w realizacji zleceń od klientów, wykonaniu raportów czy sfinalizowaniu umowy z kontrahentem. Warto więc zapobiegać takim sytuacjom i zadbać o profesjonalny serwis kserokopiarek. Wynajmując u nas urządzenie wielofunkcyjne, zadbamy o regularne (co 2/3 miesiące) sprawdzenie, czy sprzęt działa sprawnie oraz zapewnimy niezbędne materiały eksploatacyjne. Drukarki wyposażone są oprogramowanie CF Mentor, umożliwiające zdalne monitorowanie ich sprawności. W razie awarii nasz autoryzowany serwis podejmie się naprawy nie później niż 24 godziny po wpłynięciu zgłoszenia. Przy poważniejszej usterce, która zajmie więcej niż 48 godzin roboczych, zapewniamy urządzenia zastępcze. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się przestojami w realizacji zobowiązań. Zapewniamy kompleksowy serwis drukarek, dbający o ich sprawność przez cały okres umowy. Zaufaj profesjonalistom!

[contact-form-7 id=”2272″ title=”Wynajem kopiarki” /]

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI.

PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

PRZYKŁADOWE PAKIETY WYNAJMU KSEROKOPIARKI.

Pakiet Standard

35MIESIĘCZNIE
 • Monochromatyczne
 • Format A6 – A4
 • Prędkość: 40str/min
 • Dupleks
 • Automatyczny podajnik

Pakiet Premium

199MIESIĘCZNIE
 • Kolorowe
 • Format A5-SRA3
 • Prędkośc: 25str/min
 • Dupleks
 • Komunikacja Mobilna

Pakiet Business

79MIESIĘCZNIE
 • Monochromatyczne
 • Format A6 – A4
 • Prędkość: 35str/min
 • WiFi, Dupleks
 • Panel sterowania LCD

NASZE SOCIAL MEDIA.