Kasoterminal - Posnet pospay

Pierwszy mobilny, fiskalny terminal płatniczy na rynku!

P O S P A Y

 

 

Fiskalny terminal płatniczy ONLINE to wyjątkowe, mobilne urządzenie łączące w sobie funkcje kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej oraz terminala płatniczego. Pospay to: transakcje bezgotówkowe, mobilność i ergonomia!

Jak wygląda zakup kasoterminala Posnet POSPAY?

Co wchodzi w skład urządzenia?

pospay-aplikacja-sprzedazowa-pospaypospay-aplikacja-platnicza-pospaypospay terminal platniczy pospaypospay urzadzenie fiskalne pospay

Aplikacja sprzedażowa

Może pracować w dwóch trybach: kasowym – w charakterze samodzielnego urządzenia lub drukarkowym – jako jeden z elementów systemu sprzedaży. Ma możliwość szybkiej, zdalnej aktualizacji.

Aplikacja płatnicza

Akceptuje płatności kartami: chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi oraz płatności dokonywane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay. Obsługiwane są wszystkie typy kart płatniczych VISA, MasterCard, Diners Club, Discover i American Express.

Urządzenie fiskalne

Wytrzymała i niezawodna drukarka fiskalna. Posiada termiczny mechanizm drukujący o szerokości papieru 57 mm, typ „drop in – wrzuć i drukuj”.

Terminal płatniczy

Wyposażony jest w nowoczesny, czytelny 4″ wyświetlacz dotykowy.

Cechy urządzenia

Posnet Pospay - Komunikacja z CRK

Połączenie z CRK

Pospay Online zapewnia użytkownikowi możliwość korzystania z bezprzewodowych połączeń z Centralnym Repozytorium Kas (CRK) za pośrednictwem sieci GSM lub WiFi. Komunikacja z CRK za pomocą dołączonej do zestawu karty SIM jest uwzględniona w koszcie abonamentu.

Kompleksowe rozwiązanie

Fiskalny Terminal Płatniczy to jedyne mobilne urządzenie, które integruje funkcje kasy, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego.

Posnet Pospay - to kompleksowe rozwiązanie
Posnet Pospay - płatności elektroniczne

Płatności elektroniczne

Dzięki Pospay ONLINE, zrealizujesz płatności bezgotówkowe wykonywane kartami: magnetycznymi, chipowymi i zbliżeniowymi (VISA, MasterCard, Diners Club, Discover). Pospay ONLINE obsługuje również usługi dodatkowe jak Cashback, Zwrot i DCC, oraz transakcje realizowane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Bluetooth

Pospay Online ma możliwość realizacji komunikacji za pomocą bluetooth np. z programem sprzedażowym w trybie drukarkowym.

Posnet Pospay -Komunikacja Bluetooth
Posnet Pospay - Wydajne akumulatory

Wydajne akumulatory

Drukarka i terminal wyposażone są w dwa, niezależne akumulatory litowo-jonowe. W przypadku, gdy akumulator terminala rozładuje się, terminal może czerpać energię z akumulatora drukarki. Dzięki temu, Pospay ONLINE może pracować dłużej bez dodatkowego ładowania.

Ergonomiczne rozwiązanie

Pospay ONLINE jest ergonomiczny. Rozmiary urządzenia to: 15,2 x 8,02 x 8,15 cm. Waga – trochę ponad 0,5 kg. Pospay ONLINE jest nieduży i dopasowany do kształtu dłoni.

Posnet Pospay - ergonomiczne i małe rozwiązanie
Posnet Pospay - Atrakcyjn acena

Atrakcyjna cena

Nabywasz tylko drukarkę fiskalną, a terminal wynajmujesz. To nie tylko obniża cenę, ale też sprawia, że nie musisz martwić się aktualizacjami systemu czy naprawami.

Gwarancja

Wynajmowany terminal objęty jest dożywotnią gwarancją i całkowitym serwisem naprawczym. Pamięć fiskalna objęta jest 5 – letnią gwarancją.

Posnet Pospay - Gwarancja
Posnet Pospay - prosta adaptacja

Prosta adaptacja

Pospay ONLINE może być, w prosty sposób, zaadaptowany do potrzeb konkretnej branży. W ten sposób znacząco ułatwisz sobie pracę!

Formalności od ręki!

Teraz wszystkie formalności związane z zakupem urządzenia fiskalnego i obsługą płatności elektronicznych, załatwisz od ręki w jednym miejscu – u Agenta Posnet.

Posnet Pospay - wszystkie formalności "od ręki".

Czy wiesz że …

Według danych NBP na koniec III kwartału 2019 r. na polskim rynku znajdowało się ponad 42 mln kart płatniczych.
W 2019 roku Polacy dokonali ponad 170 mln zbliżeniowych płatności za pomocą urządzeń mobilnych.

65% klientów poleci sklep, który akceptuje karty płatnicze
52% klientów będzie częściej robić tam zakupy
33% klientów deklaruje, że wyda tam wyższe kwoty

Dodanie transakcji elektronicznych do oferowanych form płatności pozwoli Twojej firmie w pełni rozwinąć skrzydła!

Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych

Transakcje elektroniczne Posnet Pospay ONLINE rozlicza Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych – eService.
To firma od 19 lat obecna na rynku akceptacji kart płatniczych oraz transakcji bezgotówkowych w Polsce.
Więcej tutaj: www.eservice.pl.

e-service-logo

Program „Polska Bezgotówkowa”

Terminal Pospay ONLINE możesz otrzymać bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów w ramach programu Polska Bezgotówkowa. To wspólna inicjatywa Związku Banków Polskich, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i Mastercard. Jej celem jest zniesienie opłaty dla przedsiębiorców przy instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od zainstalowania.

Więcej o programie tutaj: http://polskabezgotowkowa.pl/

polska bezgotowkowa logo

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI