Kasy fiskalne Tczew

Twoim obowiązkiem jako przedsiębiorcy jest rejestracja sprzedaży, o ile firmy nie obejmują ustawowe zwolnienia. Postaw zatem na kasy fiskalne, które cechują się jakością, trwałością i prostą obsługą. Te praktyczne urządzenia idealnie sprawdzą się w restauracjach, sklepach, gabinetach lekarskich, czy wśród osób, które prowadzą mobilne punkty usługowe. Kasa fiskalna czy terminal płatniczy to obecnie podstawa wyposażenia każdego przedsiębiorstwa. Wybór odpowiedniego urządzenia zwykle nie jest prosty, szczególnie jeżeli nie ma się wiedzy i doświadczenia. Nasi specjaliści wsłuchają się w Twoje potrzeby i doradzą, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości sprzęty renomowanych marek, które umożliwiają rejestrację każdej transakcję oraz płatności bezgotówkowe – są to oczywiście terminal płatniczy i kasa fiskalna. Tczew i okolice to prężnie rozwijający się rejon, w którym coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na otwieranie nowych firm. O każdy aspekt pracy urządzeń zadbają nasi specjaliści, którzy regularnie przeprowadzają pełen serwis, by klienci mogli uniknąć awarii. Terminale płatnicze Tczew również dostarczymy pod same drzwi, zapewnimy ich instalację oraz szkolenie z obsługi.

Posnet Ergo ONLINE

Kasy fiskalne i drukarki online Tczew

Jako firma z doświadczeniem oferujemy bogaty wybór profesjonalnych systemów fiskalnych, zarówno dla małych, jak i średnich firm. W ofercie znajdziesz drukarki fiskalne online, kasy fiskalne i terminale, które w obecnych czasach są niezbędne w niemalże każdej branży. Sprzęt posiada autoryzację marek Elzab oraz Posnet – liderów w tworzeniu systemów sprzedażowych, kas fiskalnych, drukarek fiskalnych itd. Dostępne sprzęty są zróżnicowane, dlatego spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każdą ofertę personalizujemy pod potrzeby danej firmy, dzięki czemu możesz być pewien, że w pełni spełnimy Twoje oczekiwania i kasa fiskalna online czy drukarka trafi do siedziby Twojego biznesu w krótkim czasie. Urządzenia są dostarczane wraz z odpowiednim oprogramowaniem sprzedażowym, co sprawia, że niemalże natychmiast po instalacji można z nich korzystać. Urządzenia online w prosty sposób połączysz z komputerem lub siecią bezprzewodową za pomocą Wifi. Z poziomu klawiatury można stworzyć bazy towarów i usług. Wybierz odpowiednie kasy fiskalne online, które są dedykowanym narzędziem do zbierania i rejestracji informacji o obrocie.

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI.

Posnet - Logo
Elzab - logo

PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA FISKALNE

Serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych Tczew

Sprawność wszystkich urządzeń to nie tylko gwarancja płynności prowadzenia biznesu, ale także spokój właściciela, dlatego zapewniamy systematyczny serwis kas fiskalnych. Nasi fachowcy kompleksowo diagnozują błędy i usuwają je, byś mógł swobodnie działać. Co 2-3 miesiące nasz zespół regularnie sprawdza stan techniczny urządzeń. W razie problemów, naprawa nie powinna przekroczyć 48h. Jeżeli zajdzie potrzeba zamówienia dodatkowych części, zabierzemy sprzęt i udostępnimy urządzenie zamienne. Nasz serwis kas fiskalnych Tczew przeprowadzamy u klienta, starając się zapewnić mu najwyższą jakość usług. Dodatkowym ułatwieniem dla przedsiębiorców jest ulga wynosząca 90% wartości kasy netto, ale nie więcej niż 700 zł. Warto sprawdzić nasz cennik i zapoznać się z możliwościami, jakie daje Ci współpraca z doświadczoną firmą. Postaw na urządzenia oraz dedykowany serwis drukarek fiskalnych i kas. Skontaktuje się z nami i przedstaw swoje oczekiwania. Z pewnością znajdziemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

[contact-form-7 id=”7″ /]

SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

NASZE SOCIAL MEDIA.