Kasy fiskalne – Gniew

Zarówno w punktach sprzedaży, jak i w lokalach świadczących usługi powinna się znaleźć nie tylko kasa fiskalna, ale i terminal płatniczy. Coraz więcej osób bowiem preferuje płatności kartą i nie posiadają przy sobie gotówki. W takich sytuacjach przedsiębiorcy, którzy nie posiadają niezbędnych urządzeń, tracą cennego klienta. Kasa fiskalna (Gniew) to obowiązkowe wyposażenie podatników, którzy prowadzą sprzedaż towarów lub usług na rzecz osób fizycznych i ich obroty przekraczają 20 000 zł. Pozwala prowadzić ewidencję sprzedaży oraz spis całego asortymentu. Na rynku można znaleźć cztery rodzaje tych urządzeń: kasy fiskalne online, w formie oprogramowania, a także z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii. Od stycznia 2022 roku przedsiębiorcy są zobowiązani do umożliwienia konsumentom płatności bezgotówkowej. W tym celu przydadzą się terminale płatnicze. Gniew oddalony jest zaledwie 33 km od naszej siedziby w Starogardzie Gdańskim, dlatego przedsiębiorcy działający w tym urokliwym mieście mogą liczyć na pełne wsparcie Cyfryzacji Firm. Zaopatrz swoją firmę w nowoczesną kasę fiskalną Elzab lub Posnet oraz terminal płatniczy i wyjdź naprzeciw swoim klientom.

Posnet Ergo ONLINE

Kasy fiskalne i drukarki online – Gniew

Urządzenia starszego typu, czyli kasy z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii, są stopniowo wycofywane z rynku. Ich zakup będzie możliwy do końca 2022 roku. Już teraz jednak w niektórych przedsiębiorstwach powinny znaleźć się kasy fiskalne online, które komunikują się z CRK (Centralnym Rejestrem Kas) oraz łączą się z Repozytorium za pomocą WiFi, Ethernet lub GPRS, odpowiedzialnym za nadawanie numery ewidencyjnego urządzeniu podczas fiskalizacji. Do ich posiadania zobowiązane są firmy świadczące usługi naprawy pojazdów silnikowych oraz wymiany opon, a także sprzedają benzynę silnikową, gaz albo olej napędowy. Kasa fiskalna online powinna się także znaleźć w lokalach świadczących stałe lub sezonowe usługi, związane z wyżywieniem oraz krótkotrwałym zakwaterowaniem – placówki gastronomiczne, hotele, pensjonaty, zajmujących się sprzedażą węgla, brykiety i paliw stałych, wytwarzanych z węgla, a także zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, świadczące opiekę medyczną, prawnicza oraz w obiektach służących poprawie kondycji fizycznej. Dostępne w naszym sklepie kasy i drukarki fiskalne online to urządzenia najwyższej jakości, które na pewno posłużą długo. Nie wiesz jaki sprzęt wybrać? Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy!

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI.

Posnet - Logo
Elzab - logo

PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA FISKALNE

Serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych – Gniew

Wszystkie błędy oraz usterki w działaniu kas i drukarek są negatywnie postrzegane przez klientów, którzy oczekują sprawnej oraz profesjonalnej obsługi. Aby uniknąć przestoju w firmie, warto postawić na profesjonalny serwis kas fiskalnych. Gniew to miejscowość, gdzie również możesz liczyć na wsparcie naszej firmy. Regularne sprawdzanie sprawności urządzeń i wymiana zużytych części pozwoli zapobiec ich awariom. Nasz wykwalifikowany, autoryzowany personel pomoże Ci także, gdy sprzęt przestanie działać. Serwis kas fiskalnych to gwarancja szybkiej, sprawnej i kompleksowej naprawy, na którą udzielimy Ci gwarancję. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, co pozwala nam zdiagnozować wszelkie błędy oraz nieprawidłowe działanie urządzeń. Dzięki sprawnej naprawie unikniesz długich przestojów, które negatywnie wpływają na Twój wizerunek jako rzetelnego przedsiębiorcy. Postaw na kompleksowy serwis drukarek fiskalnych i ciesz się sprawnym urządzeniem przez cały okres obowiązywania umowy.

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

[contact-form-7 id=”7″ /]

SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

NASZE SOCIAL MEDIA.