Ponad 27-letnie doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie wielofunkcyjnych systemów wydruku i skanowania dokumentów. Pomagamy również w doborze urządzeń drukujących oraz identyfikujących kody kreskowe.

Na naszą ofertę sprzedażową składają się specjalistyczne drukarki kodów kreskowych. Te profesjonalne urządzenia znajdą zastosowanie w każdym przedsiębiorstwie zajmującym się sprzedażą lub produkcją towarów. W asortymencie posiadamy zarówno ich odmiany termiczne, jak i termotransferowe – przenośne i stacjonarne. Sprzedajemy drukarki nowe i poleasingowe. Wszystkie one charakteryzują się dużą wydajnością oraz doskonałą jakością wydruku. Wysokie wymagania klientów sprawiają, że bazujemy na urządzeniach marki Zebra – posiadamy jej autoryzację.

Dzierżawa kopiarek

Uzupełnieniem naszej oferty jest dzierżawa kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych – kolorowych oraz monochromatycznych formatu A3 i A4. Proponujemy nowoczesne rozwiązania, które charakteryzuje wysoka jakość i niezawodność. Dodatkowo wśród świadczonych przez nas usług znajduje się dobór, dedykowanych urządzeniom wielofunkcyjnym, rozwiązań programowych. Dzięki nim możliwe jest optymalne wykorzystanie dzierżawionego sprzętu oraz podniesienie jego funkcjonalności.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą instalacji systemów multimedialnych.