Tablice interaktywne Tczew

Celem placówek oświatowych jest podejmowanie działań eliminujących zjawisko wykluczenia cyfrowego. Aby każdy uczeń miał równy dostęp do sprzętu informatycznego, szkoły stopniowo wyposażają swoje sale w innowacyjne urządzenia. Jednym z nich jest tablica interaktywna, która z powodzeniem zastępuje klasyczną tablicę kredową, oferując jednocześnie znacznie więcej możliwości. Tablica multimedialna łączy się z komputerem, dzięki czemu nauczyciel może wzbogacić swoje zajęcia o edukacyjne filmy lub interaktywne zadania, które uczą, bawiąc. Taka forma prowadzenia zajęć jest znacznie bardziej interesująca zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Przekazywaną w ten sposób wiedzę znacznie łatwiej jest też opanować, co bezpośrednio przekłada się na wyniki w nauce. Zadbaj o to, by tablica interaktywna dla dzieci pojawiła się również w Twojej placówce! Poznaj naszą ofertę.

Tablica interaktywna
Projektor multimedialny

Projektory multimedialne Tczew

Urządzenie, które na wyposażeniu znaleźć można nie tylko w szkole, czy firmie, ale też coraz częściej w domu, to oczywiście rzutnik multimedialny. Jest to doskonała alternatywa dla nieporęcznych i delikatnych telewizorów, którą dodatkowo zabrać można w podróż. Rzutnik oraz ekran projekcyjny pozwoli w profesjonalny sposób przeprowadzić szkolenie na drugim końcu Polski lub obejrzeć z przyjaciółmi zmagania sportowe ulubionej drużyny z dala od miejsca zamieszkania. Ekrany do projektora wraz z rzutnikiem stanowią świetne uzupełnienie kina domowego, dzięki czemu możesz cieszyć się obrazem o przekątnej nawet 300 cali i to bez wychodzenia z domu. Ekran do rzutnika powinien również znaleźć się w każdej firmie. Pozwoli bowiem wyświetlić prezentację multimedialną i w ten sposób przedstawić Klientom postępy w projekcie lub swoją ofertę produktową tak, by była widoczna dla całego grona zebranych osób. Nowoczesne projektory, które posiadamy w ofercie to urządzenia z asortymentu niezawodnych marek – sprawdź jeszcze dziś.

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Monitory interaktywne Tczew

Dla wymagających użytkowników, którym nie wystarcza funkcjonalność tablicy interaktywnej lub projektora, mamy monitor interaktywny. Jest to urządzenie, którym można swobodnie sterować za pomocą dotyku lub dedykowanego wskaźnika. Może być on bezprzewodowo połączony z komputerem, tabletem lub smartfonem i wyświetlać zaciągnięte stamtąd zasoby, co znacznie ułatwia prowadzenie zajęć, szkoleń, czy konferencji, lub korzystać z plików zapisanych we własnej pamięci. Monitor interaktywny dla dzieci lub dorosłych to innowacyjny sprzęt, który dzięki temu, że posiada kamerę, głośniki i mikrofon, świetnie sprawdzi się do pracy zdalnej. W monitory interaktywne dla szkół wyposaża się coraz więcej placówek. Tablice kredowe odchodzą w zapomnienie. Na ich miejsce pojawiają się innowacyjne narzędzia, dzięki którym nauczyciele mogą korzystać z nowoczesnych materiałów dydaktycznych. Zadzwoń do nas, a nasi doradcy pomogą Ci wybrać odpowiednie sprzęty w najlepszych cenach.

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

  PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

  Projektor-Epson-EB-1780W-131513

  Projektor Epson EB-1780W

  • Niepowtarzalna jakość obrazu: Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (3000 lumenów)
  • Korekcja geometrii obrazu w poziomie i pionie: Wyrównywanie slajdów i obrazów oraz korekcja zniekształceń
  • Wyjątkowo małe rozmiary i lekka obudowa: Mieści się w jednej torbie z laptopem
  • Bezpłatna aplikacja iProjection: Bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji ze smartfona lub tabletu
  • Możliwość podziału ekranu: Jednoczesne wyświetlanie obrazów z dwóch różnych źródeł
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Wirtualna Gazetka Szkolna

  Wirtualna Gazetka Szkolna

  • Ekran LCD wielkości od 42”
  • Odtwarzacz multimedialny (player instalowany za ekranem) z oprogramowaniem
  • Szkolenie dla nauczycieli
  • Wsparcie naszej infolinii technicznej
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Monitor interaktywny Avtek

  Monitor interaktywny Avtek

  • System Avtek UX 3.0 – nowy, niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika w monitorze TouchScreen 6 Connect.
  • Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem.
  • Znajdujący się w zestawie moduł WiFi/Bluetooth pozwoli na łatwe podłączenie monitora do internetu
  • W nowym monitorze Connect znajduje się czujnik światła, dzięki któremu wyświetlacz samodzielnie dostosuje się do warunków oświetlenia.
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

  NASZE SOCIAL MEDIA.