Tablice interaktywne Starogard Gdański

Tablica interaktywna dla dzieci to innowacyjne urządzenie, które pokochali nauczyciele na całym świecie. Umożliwia bowiem organizacje ciekawych zajęć, aktywizację uczniów oraz pozwala wykorzystać interaktywne pakiety z zadaniami. Dzieci ucząc się przez zabawę, osiągają znacznie lepsze wyniki, a poznane w ten sposób zagadnienia pozostają z nimi na dłużej. Tablica multimedialna to nowoczesny odpowiednik klasycznej tablicy kredowej. Jej funkcjonalność jest jednak nieporównywalna! Uczniowie zamiast kredy biorą do ręki wskaźnik. Z jednej tablicy z powodzeniem może korzystać kilkoro uczniów, ponieważ posiada ona kilka punktów dotyku. Innowacyjność, a jednocześnie łatwość obsługi sprawiła, że tablica interaktywna zastosowanie znalazła również w instytucjach i firmach, gdzie wykorzystywana jest podczas spotkań zarządu, prezentacji oferty lub szkoleń pracowniczych. Złóż zamówienie już teraz, a już za kilka dni tablicę będziesz mógł zamontować w swojej firmie!

Tablica interaktywna
6 Epson EB 1780W

Projektory multimedialne Starogard Gdański

Jeśli potrzebujesz ekonomicznego urządzenia, które z powodzeniem zastąpi Ci telewizor, a do tego będzie znacznie łatwiejsze do przenoszenia, to poznaj rzutnik multimedialny! Korzystają z niego już firmy oraz placówki edukacyjne w całej Polsce. Warto jednak wiedzieć, że doskonale sprawdzi się w warunkach domowych. Aby obraz był wyraźny i zadowolił nawet wymagających widzów, wyposaż się w ekran projekcyjny. Możesz na stałe zamontować go na ścianie lub wybrać model na stojaku, który bez problemu ustawisz w dowolnym miejscu. Stabilne ekrany do projektora o odpowiednim współczynniku odbicia światła znajdziesz w naszej ofercie. Razem z rzutnikiem stworzą zestaw, który doskonale sprawdzi się podczas seansu filmowego lub oglądania rozgrywek sportowych ze znajomymi. Już teraz wyposaż się w ekran do rzutnika i zabieraj go ze sobą, gdzie tylko chcesz! Z jego pomocą przeprowadzisz szkolenie, spotkanie z klientem lub zaprezentujesz swojemu zespołowi postępy w projekcie.

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Monitory interaktywne Starogard Gdański

Poszukujesz innowacyjnego rozwiązania, które bije na głowę znane dotychczas urządzenia do wyświetlania obrazu? Wymagającym użytkownikom, którzy cenią sobie intuicyjne i funkcjonalne narzędzia, polecamy monitor interaktywny. Jest to urządzenie, które, choć przypomina zwykłą tablicę, to kryje w sobie możliwości, dzięki którym bliżej jej do nowoczesnego komputera. Monitor pracuje na wbudowanym systemie Android, sprawnie łączy się z komputerem, tabletem lub smartfonem, umożliwiając ten sposób szybki dostęp do zasobów zewnętrznych. Należy jednocześnie pamiętać, że monitor interaktywny dla dzieci to niezależne urządzenie, które z powodzeniem korzysta również z własnych plików lub gotowe jest połączyć się z dyskiem w chmurze. Urządzenie świetnie sprawdzi się również do wideokonferencji lub prowadzenia zajęć zdalnych, monitory interaktywne dla szkół mogą być wyposażone bowiem w kamerę oraz zestaw mikrofonów.

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

  PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

  Projektor-Epson-EB-1780W-131513

  Projektor Epson EB-1780W

  • Niepowtarzalna jakość obrazu: Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (3000 lumenów)
  • Korekcja geometrii obrazu w poziomie i pionie: Wyrównywanie slajdów i obrazów oraz korekcja zniekształceń
  • Wyjątkowo małe rozmiary i lekka obudowa: Mieści się w jednej torbie z laptopem
  • Bezpłatna aplikacja iProjection: Bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji ze smartfona lub tabletu
  • Możliwość podziału ekranu: Jednoczesne wyświetlanie obrazów z dwóch różnych źródeł
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Wirtualna Gazetka Szkolna

  Wirtualna Gazetka Szkolna

  • Ekran LCD wielkości od 42”
  • Odtwarzacz multimedialny (player instalowany za ekranem) z oprogramowaniem
  • Szkolenie dla nauczycieli
  • Wsparcie naszej infolinii technicznej
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Monitor interaktywny Avtek

  Monitor interaktywny Avtek

  • System Avtek UX 3.0 – nowy, niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika w monitorze TouchScreen 6 Connect.
  • Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem.
  • Znajdujący się w zestawie moduł WiFi/Bluetooth pozwoli na łatwe podłączenie monitora do internetu
  • W nowym monitorze Connect znajduje się czujnik światła, dzięki któremu wyświetlacz samodzielnie dostosuje się do warunków oświetlenia.
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

  NASZE SOCIAL MEDIA.