Tablice interaktywne Pruszcz Gdański

Tablica interaktywna to urządzenie, które współpracując z komputerem, wyświetla pożądane treści. W ten sposób stają się one widoczne i czytelne dla wszystkich zgromadzonych. Nic więc dziwnego, że tablica multimedialna stała się niezastąpionym urządzeniem w każdej placówce edukacyjnej. Nauczyciele z łatwością mogą włączyć uczniom film edukacyjny, pokazać omawiane dzieła sztuki lub skutecznie uczyć przez zabawę. Tablicą steruje się bowiem za pomocą palca lub wskaźnika, dzięki czemu dzieci mogą podczas zajęć korzystać z aplikacji edukacyjnych i rozwiązywać ciekawe i wciągające zadania. Tablica interaktywna dla dzieci odgrywa również rolę zaznajamiania dzieci z technologią, aby nie groziło im wykluczenie informatyczne. Urządzenie sprawdzi się oczywiście również wśród dorosłych użytkowników, na przykład do prowadzenia szkolenia, aby na bieżąco podkreślać kluczowe informacje na slajdach lub graficznie wyjaśnić trudne zagadnienie.

Monitor interaktywny
6 Epson EB 982W

Projektory multimedialne Pruszcz Gdański

Rzutnik multimedialny to dobrze znane urządzenie, które podłączone do laptopa lub innego źródła sygnału, wyświetli pochodzący z niego obraz na dużej powierzchni. Może do tego służyć biała, jednolita ściana. Jednak znalezienie idealnego miejsca może być kłopotliwe, dlatego znacznie lepiej sprawdzi się tu dedykowany ekran projekcyjny, który z łatwością ustawisz w pożądanym miejscu. Rzutnik zapewni wysokiej jakości obraz o przekątnej nawet 300 cali! Projektor i ekran do rzutnika pozwolą Ci stworzyć świetny zestaw do kina domowego. Twoi znajomi na pewno z ogromną chęcią będą wpadać do Ciebie na wieczory filmowe, rozgrywki sportowe lub zmagania w grach wirtualnych. Ekrany do projektora sprawdzą się oczywiście również w firmach. Można je wykorzystać podczas spotkań podsumowujących, szkoleń pracowniczych lub prezentacji projektu. Zrób krok w stronę cyfryzacji swojej firmy i wybierz niezawodne narzędzia, które usprawnią pracę Twojego zespołu.

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Monitory interaktywne Pruszcz Gdański

Jeśli należysz do grona wymagających użytkowników i chcesz wyposażyć swoją firmę lub placówkę edukacyjną w innowacyjne urządzenie, które będzie łatwe w obsłudze, a jednocześnie bardzo funkcjonalne, monitor interaktywny będzie strzałem w dziesiątkę. Choć przypomina zwykły, duży ekran telewizora, to oferuje znacznie więcej. Jest to monitor, który gwarantuje wysokiej jakości obraz, można nim sterować za pomocą dotyku lub specjalnego pisaka. Monitory interaktywne dla szkół i firm pracują na dobrze znanym systemie Android, w razie potrzeby sprawnie łączą się z tabletem, smartfonem lub komputerem, mogą również korzystać z własnych zasobów lub wykorzystywać połączenie z siecią, aby odtwarzać zasoby z chmury. Ponadto monitor interaktywny dla dzieci może posiadać wbudowaną kamerę oraz zestaw mikrofonów, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do pracy zdalnej lub wideokonferencji.

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

  PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

  Projektor-Epson-EB-1780W-131513

  Projektor Epson EB-1780W

  • Niepowtarzalna jakość obrazu: Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (3000 lumenów)
  • Korekcja geometrii obrazu w poziomie i pionie: Wyrównywanie slajdów i obrazów oraz korekcja zniekształceń
  • Wyjątkowo małe rozmiary i lekka obudowa: Mieści się w jednej torbie z laptopem
  • Bezpłatna aplikacja iProjection: Bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji ze smartfona lub tabletu
  • Możliwość podziału ekranu: Jednoczesne wyświetlanie obrazów z dwóch różnych źródeł
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Wirtualna Gazetka Szkolna

  Wirtualna Gazetka Szkolna

  • Ekran LCD wielkości od 42”
  • Odtwarzacz multimedialny (player instalowany za ekranem) z oprogramowaniem
  • Szkolenie dla nauczycieli
  • Wsparcie naszej infolinii technicznej
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Monitor interaktywny Avtek

  Monitor interaktywny Avtek

  • System Avtek UX 3.0 – nowy, niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika w monitorze TouchScreen 6 Connect.
  • Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem.
  • Znajdujący się w zestawie moduł WiFi/Bluetooth pozwoli na łatwe podłączenie monitora do internetu
  • W nowym monitorze Connect znajduje się czujnik światła, dzięki któremu wyświetlacz samodzielnie dostosuje się do warunków oświetlenia.
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

  NASZE SOCIAL MEDIA.