Tablice interaktywne Malbork

Systemy multimedialne to nowoczesne rozwiązania, które pozwalają na wykorzystywanie różnych narzędzi w celu edukacji, szkolenia, pracy czy prowadzenia dyskusji. Najczęściej wykorzystuje się tablice interaktywne, rzutniki multimedialne i monitory, które realnie wpływają na jakość nauki. Tablica interaktywna dla dzieci świetnie sprawdzi się do tworzenia materiałów dydaktycznych, prowadzenia zajęć online lub hybrydowych, do rozwiązywania zadań i zagadek w trakcie lekcji czy wykonywania testów. Tablica multimedialna składa się z dużego ekranu dotykowego, na którym można wyświetlać obraz z komputera lub innego urządzenia multimedialnego oraz z głośników, umożliwiających odtwarzanie dźwięku. Sama obsługa jest prosta i sprawia wiele przyjemności zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Tablica interaktywna montowana jest również w biurach, salach konferencyjnych czy centrach szkoleniowych. Doskonale sprawdzają się do prowadzenia prezentacji czy wirtualnych wycieczek, prezentowania projektów czy pracy zespołowej.

Monitor interaktywny
Projektor multimedialny

Projektory multimedialne Malbork

Nowoczesny rzutnik multimedialny stanowi alternatywę dla klasycznych telewizorów czy komputerów. Dzięki nim łatwiej pokazać prezentacje, pomysły czy wyświetlić slajdy na zajęciach. Wśród dostępnych modeli możesz znaleźć produkty lampowe, laserowe lub LED oraz krótkoogniskowe. By obraz był wyraźny, niezbędny jest również ekran projekcyjny. Poszczególne modele różnią się między sobą głównie rozmiarem ekranu i sposobem montażu. Możesz postawić na takie montowane w sufitach gipsowo-kartonowych, na ścianach czy do zabudowy. Z kolei ekran do rzutnika na trójnogu łatwo przestawiać tam, gdzie aktualnie tego potrzebujesz. Większość dostępnych modeli ma ekran zwijany elektronicznie lub ręcznie i nie zajmuje wiele miejsca. Ekrany do projektora o matowym wykończeniu redukują odbicie światła i pozwalają na lepszą widoczność obrazu w pomieszczeniach oświetlonych. Możesz znaleźć również modele błyszczące, cechujące się większą głębią. Warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań i uatrakcyjniać metodę przekazywania wiedzy.

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Monitory interaktywne Malbork

Monitory interaktywne dla szkół i przedsiębiorstw to wielofunkcyjne ekrany, które umożliwiają użytkownikom codzienne prowadzenie prezentacji, zajęć lekcyjnych czy szkoleń. Umożliwiają studentom łatwiejszy dostęp do informacji i współpracę podczas zajęć. Nowoczesne modele są wyposażone w komputer, który pozwala na swobodne odtwarzanie aplikacji, czy korzystanie z różnego rodzaju narzędzi do tworzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu można korzystać z nowoczesnych rozwiązań nawet w małych przestrzeniach. Monitor interaktywny jest często umieszczany w biurach, gdzie służą do przedstawiania prezentacji, omawiania ważnych tematów w trakcie konferencji i innych spotkań. Można je umieścić na ścianie lub na dedykowanym stojaku na kółkach, co pozwala na łatwe przemieszczanie urządzenia w dowolne miejsce. Monitor interaktywny dla dzieci w każdym wieku skutecznie pomoże poznać nowe technologie i sprawi, że zajęcia będą bardziej atrakcyjne. Poznaj dostępne rozwiązania!

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

  PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

  Projektor-Epson-EB-1780W-131513

  Projektor Epson EB-1780W

  • Niepowtarzalna jakość obrazu: Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (3000 lumenów)
  • Korekcja geometrii obrazu w poziomie i pionie: Wyrównywanie slajdów i obrazów oraz korekcja zniekształceń
  • Wyjątkowo małe rozmiary i lekka obudowa: Mieści się w jednej torbie z laptopem
  • Bezpłatna aplikacja iProjection: Bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji ze smartfona lub tabletu
  • Możliwość podziału ekranu: Jednoczesne wyświetlanie obrazów z dwóch różnych źródeł
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Wirtualna Gazetka Szkolna

  Wirtualna Gazetka Szkolna

  • Ekran LCD wielkości od 42”
  • Odtwarzacz multimedialny (player instalowany za ekranem) z oprogramowaniem
  • Szkolenie dla nauczycieli
  • Wsparcie naszej infolinii technicznej
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Monitor interaktywny Avtek

  Monitor interaktywny Avtek

  • System Avtek UX 3.0 – nowy, niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika w monitorze TouchScreen 6 Connect.
  • Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem.
  • Znajdujący się w zestawie moduł WiFi/Bluetooth pozwoli na łatwe podłączenie monitora do internetu
  • W nowym monitorze Connect znajduje się czujnik światła, dzięki któremu wyświetlacz samodzielnie dostosuje się do warunków oświetlenia.
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

  NASZE SOCIAL MEDIA.