Tablice interaktywne Gniew

Tablica interaktywna to nowoczesne elektroniczne urządzenie, które służy do wyświetlania treści na dużym ekranie dotykowym i umożliwia interakcję za pomocą różnych narzędzi – dedykowanych piór cyfrowych, dotyku lub głosu. Najczęściej montuje się je w szkołach, na uczelniach, centrach w szkoleniowych i salach konferencyjnych. Służą do urozmaicenia nauki, atrakcyjnego prezentowania treści, prowadzenia dyskusji. Umożliwiają uczestnikom współpracę i wymianę pomysłów. Tablica interaktywna dla dzieci pozwala rozwiązywać ćwiczenia, liczyć, pisać czy uczyć się języków obcych. Gwarantuje szerokie możliwości niezależnie od tego, jakiego przedmiotu uczy się pociecha. Urządzenia mogą korzystać zarówno z internetu, jak i z zainstalowanych przez producenta systemowych aplikacji. Tablica multimedialna pozwala również na zapisywanie różnych notatek, a także pracę nad plikami w trakcie różnych spotkań firmowych. Sprzęt może mieć różne wielkości, dlatego z powodzeniem dopasujesz go do wielkości ściany, na której zawiśnie.

Tablica interaktywna
Projektor multimedialny

Projektory multimedialne Gniew

Rzutnik multimedialny to urządzenie, które służy do wyświetlania obrazów, filmów i innych treści na dużym ekranie lub ścianie. Składa się z lampy, soczewki i matrycy, które są odpowiedzialne za wyświetlanie obrazów przekazywanych z innego urządzenia, na przykład z komputera. Najczęściej są wykorzystywane w szkołach, na uczelniach, konferencjach, czy w salach kinowych, gdzie obraz pada na odpowiedni ekran do rzutnika. Najlepiej sprawdzą się do prezentowania treści, takich jak prezentacje, filmy, zdjęcia, slajdy z wykładów czy treść ćwiczeń. Gwarantują dobrej jakości obraz, a szereg ustawień pozwala na sprawne dopasowanie do odległości czy miejsca. By można było komfortowo zaprezentować wyświetlany obraz, niezbędny będzie ekran projekcyjny. Najczęściej można znaleźć modele rozwijane, elektrycznie rozwijane, stacjonarne i przenośne. Różnią się między sobą rozmiarem. W zależności od potrzeb i wymagań można wybrać odpowiedni ekran do projektora, który spełni oczekiwania.

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Monitory interaktywne Gniew

Monitory interaktywne dla dzieci to dedykowane ekrany, które stanowią urozmaicenie w nauce i zabawie. Posiadają dotykowe wyświetlacze, które ułatwiają ich użytkowanie. Często są stosowane zarówno w szkołach, jak i miejscach pracy, salach konferencyjnych czy centrach szkoleniowych. Pozwalają użytkownikom na interakcję z wyświetlanymi aplikacjami, co znacząco ułatwia pracę czy naukę. Monitor interaktywny jest prosty w obsłudze, intuicyjny i praktyczny. W zależności od modelu posiada również szereg innych funkcji, które uatrakcyjniają obsługę. Dodatkowo, dzięki wbudowanemu komputerowi OPS nie wymaga dedykowanego laptopa czy komputera (PC). To spora oszczędność miejsca, dlatego monitory interaktywne dla szkół czy przedsiębiorstw stanowią doskonałe rozwiązanie. Dodatkowo można je zamontować na stojaku z kółkami, co pozwala na szybki transport z jednej sali do drugiej lub powiesić na stałe na ścianie.

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

  PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

  Projektor-Epson-EB-1780W-131513

  Projektor Epson EB-1780W

  • Niepowtarzalna jakość obrazu: Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (3000 lumenów)
  • Korekcja geometrii obrazu w poziomie i pionie: Wyrównywanie slajdów i obrazów oraz korekcja zniekształceń
  • Wyjątkowo małe rozmiary i lekka obudowa: Mieści się w jednej torbie z laptopem
  • Bezpłatna aplikacja iProjection: Bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji ze smartfona lub tabletu
  • Możliwość podziału ekranu: Jednoczesne wyświetlanie obrazów z dwóch różnych źródeł
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Wirtualna Gazetka Szkolna

  Wirtualna Gazetka Szkolna

  • Ekran LCD wielkości od 42”
  • Odtwarzacz multimedialny (player instalowany za ekranem) z oprogramowaniem
  • Szkolenie dla nauczycieli
  • Wsparcie naszej infolinii technicznej
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Monitor interaktywny Avtek

  Monitor interaktywny Avtek

  • System Avtek UX 3.0 – nowy, niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika w monitorze TouchScreen 6 Connect.
  • Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem.
  • Znajdujący się w zestawie moduł WiFi/Bluetooth pozwoli na łatwe podłączenie monitora do internetu
  • W nowym monitorze Connect znajduje się czujnik światła, dzięki któremu wyświetlacz samodzielnie dostosuje się do warunków oświetlenia.
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

  NASZE SOCIAL MEDIA.