Tablice interaktywne Gdańsk

Nowinki technologiczne pozwalają zoptymalizować pracę zarówno w przemyśle, jak i usługach. Zastosowanie znajdują również w placówkach dydaktycznych. Tablica multimedialna to urządzenie, które z powodzeniem zastępuje klasyczną tablicę kredową. Jej utrzymanie jest znacznie prostsze, wystarczy jedno kliknięcie, by zmazać niepotrzebne zapiski. Tablica interaktywna dla dzieci pozwoli urozmaicić codziennie lekcje, dzięki czemu najmłodsi szybko zainteresują się tematem. Wysokiej jakości obraz wyświetlany przez tablice interaktywne, sprawdzi się również w biurach i salach konferencyjnych. Prezentacja projektu lub nowej oferty produktowej będzie znacznie bardziej profesjonalna i czytelna, gdy omówisz, ją wykorzystując do tego urządzenie interaktywne. Tablica interaktywna posiada intuicyjny interfejs, a do jej obsługi wystarczy palce lub wskaźnik. Co więcej, jednocześnie z urządzenia może korzystać wiele osób, ponieważ tablica posiada kilka punktów dotyku.

Tablica interaktywna
Projektor multimedialny

Projektory multimedialne Gdańsk

Mobilną alternatywą dla telewizorów jest rzutnik multimedialny. Kompaktowe urządzenie można bez problemu uruchomić w każdym pomieszczeniu. Obraz wyświetlisz nawet na jednolitej, białej ścianie. Jest to zatem świetny sposób na to, by omówić prezentację lub pokazać postępy w projekcie nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Najlepszą jakość obrazu oferują jednak dedykowane ekrany do projektora. Urządzenie coraz częściej spotkać można również w punktach gastronomicznych, gdzie uruchamiane jest podczas ważnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, by goście mogli obejrzeć mecz, jedząc i jednocześnie spoglądając na ekran projekcyjny. Rzutnik to również genialne wyposażenie domowego salonu. Produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, uzupełnią nawet kino domowe, wystarczy zamontować ekran do rzutnika, by w gronie najbliższych osób cieszyć się wysokiej jakości obrazem o przekątnej nawet 300 cali!

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Monitory interaktywne Gdańsk

W obecnych czasach użytkownicy poszukują intuicyjnych rozwiązań, które są w stanie połączyć się praktycznie z każdym urządzeniem i systemem. Urządzeniem, które bije rekordy popularności zarówno w edukacji, jak i biznesie jest monitor interaktywny. Dzięki wbudowanemu systemowi Android jego obsługa jest intuicyjna, a współpracy z innymi urządzeniami przebiega bezproblemowo. Wystarczy zaledwie chwila, by monitor interaktywny dla dzieci wyświetlił pożądaną zawartość z Twojego komputera, tabletu, smartfona, a nawet bezpośrednio z chmury. Urządzenie może posiadać wbudowaną kamerę oraz system mikrofonowy, dzięki czemu sprawdzi się jako narzędzie do wideokonferencji. Wysoka jakość obrazu oraz mnogość funkcji sprawdzą się również podczas pracowniczych szkoleń. Bez względu na to, czy potrzebne są Ci monitory interaktywne dla szkół, czy do firmy, najlepsze propozycje znajdziesz w naszej ofercie. Zapewnij swoim pracownikom i uczniom innowacyjne, niezawodne urządzenie, z którym codzienna praca będzie łatwiejsza i bardziej przyjemna!

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

  PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

  Projektor-Epson-EB-1780W-131513

  Projektor Epson EB-1780W

  • Niepowtarzalna jakość obrazu: Jednakowo wysokie natężenie światła białego i barwnego (3000 lumenów)
  • Korekcja geometrii obrazu w poziomie i pionie: Wyrównywanie slajdów i obrazów oraz korekcja zniekształceń
  • Wyjątkowo małe rozmiary i lekka obudowa: Mieści się w jednej torbie z laptopem
  • Bezpłatna aplikacja iProjection: Bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji ze smartfona lub tabletu
  • Możliwość podziału ekranu: Jednoczesne wyświetlanie obrazów z dwóch różnych źródeł
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Wirtualna Gazetka Szkolna

  Wirtualna Gazetka Szkolna

  • Ekran LCD wielkości od 42”
  • Odtwarzacz multimedialny (player instalowany za ekranem) z oprogramowaniem
  • Szkolenie dla nauczycieli
  • Wsparcie naszej infolinii technicznej
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
  Monitor interaktywny Avtek

  Monitor interaktywny Avtek

  • System Avtek UX 3.0 – nowy, niezwykle intuicyjny interfejs użytkownika w monitorze TouchScreen 6 Connect.
  • Aktualizacje oprogramowania monitora poprzez internet (Over-the-Air) sprawiają, że zawsze będzie on otrzymywał najnowsze funkcje i aplikacje wprowadzane z czasem.
  • Znajdujący się w zestawie moduł WiFi/Bluetooth pozwoli na łatwe podłączenie monitora do internetu
  • W nowym monitorze Connect znajduje się czujnik światła, dzięki któremu wyświetlacz samodzielnie dostosuje się do warunków oświetlenia.
  SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE

  SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

  NASZE SOCIAL MEDIA.