Oferujemy bogaty wybór profesjonalnych systemów fiskalnych. Nasze urządzenia sprawdzą się w każdej branży – niezależnie od jej wielkości czy specyfiki. Wśród nich znajdą Państwo m.in. wysokiej jakości kasy i drukarki fiskalne. Posiadamy autoryzację marek Elzab oraz Posnet – liderów w produkcji systemów sprzedażowych.

Kompletując naszą ofertę urządzeń fiskalnych, wzięliśmy pod uwagę oczekiwania małych i średnich firm. Kompleksowość dostępnych rozwiązań sprawia, że bez problemu dopasują je Państwo do wszystkich swoich wymagań. Klientom proponujemy specjalistyczne drukarki fiskalne. Kompaktowe akcesoria, w połączeniu z odpowiednim oprogramowaniem sprzedażowym, są doskonałym narzędziem do zbierania i rejestracji informacji o obrocie handlowym. Kupicie u nas również samodzielne kasy fiskalne, w których bazy towarów i usług mogą być wprowadzone bezpośrednio z klawiatury urządzenia.

Serwis kas fiskalnych

Sprawna kasa fiskalna jet ważnym elementem, wpływającym na rozwój i funkcjonowanie firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy kompleksowe usługi serwisowe. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne podczas diagnozowania błędów i serwisu kas fiskalnych. Na każdą wykonaną przez nas naprawę udzielamy gwarancji.
W celu uzyskania szczegółowych informacji bądź umówienia wizyty serwisowej – zapraszamy do kontaktu.