Obsługa informatyczna Pruszcz Gdański

Prowadzisz własną działalność? Zamiast zatrudniać pełnoetatowego specjalistę IT, postaw na wsparcie informatyczne dla firm Pruszcz Gdański. CyfryzacjaFirm to zaufany integrator usług IT, z którym współpracę wybrało już wielu przedsiębiorców. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy każdego dnia starają się, by obsługa IT firm i instytucji przebiegała sprawnie i skutecznie. Problemy naszych Klientów rozwiązujemy zarówno zdalnie, jak i na miejscu. Możesz wybierać spośród odgórnie ustalonych pakietów informatycznych lub skontaktować się z nami i razem sprawdzimy, jaki zakres działań powinna obejmować obsługa informatyczna dopasowana do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Zamiast martwić się awaryjnością posiadanego sprzętu, problemami z systemem i przedłużającymi się przestojami, zdecyduj się na kompleksowe wsparcie, jakim jest obsługa informatyczna Pruszcz Gdański. Zapewnimy Twojej firmie stałą opiekę zarówno nad sprzętem, jak i wykorzystywanych oprogramowaniem.

Usługi informatyczne dla firm Pruszcz Gdański

Świadczone przez nas usługi informatyczne dla firm obejmują cykliczne wizyty konserwacyjne w Twojej siedzibie, zdalną pomoc oraz obsługę helpdesk’u. Jeśli pojawi się problem, dokonamy wnikliwej diagnozy, usuniemy awarię serwerów lub sieci LAN. Świadczona przez nas opieka informatyczna to również zarządzanie backup’em, czyli kopią danych, a także zapewnienie bezpieczeństwa sieci, czy administracja serwerami. Dysponujemy szerokim doświadczeniem nie tylko w zakresie naprawy sprzętu komputerowego – zarządzamy również systemami telefonicznymi, czy monitoringu. Od Ciebie zależy, jakim pakietem usług informatycznych obejmiemy Twoją firmę. Możesz zdecydować się bowiem na pakiet Mini, czyli rozwiązywanie podstawowych problemów IT, naprawy sprzętowe i instalację oprogramowania takiego jak Windows, czy Office. Jeśli jednak korzystasz z oprogramowania ERP i potrzebujesz wsparcia w zaawansowanych awariach, wybierz pakiet Premium. Skontaktuj się z nami, przedstaw potrzeby swojej firmy, a na pewno przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę współpracy!

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

Outsourcing IT Pruszcz Gdański

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na outsourcing informatyczny dla firm. Dlaczego? Zatrudnienie samodzielnego, doświadczonego specjalisty, który poradzi sobie zarówno z problemem serwerowym, naprawą sprzętu, jak i z awarią systemu monitoringu jest bardzo kosztowne. Tymczasem outsourcing IT to świetny sposób na to, by zoszczędzić, płacąc stał, opłatę, będącą jedynie ułamkiem kosztów, jakie firma ponosiłaby, zatrudniając wykwalifikowanego pracownika. Nic więc dziwnego, że coraz więcej firm decyduje się na to, by obsługa IT była świadczona przez firmę zewnętrzną. Ty również możesz wybrać tę niezwykle korzystną opcję współpracy. CyfryzacjaFirm zatrudnia grono wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy poradzą sobie z każdym problemem informatycznym i będą w nieustannej gotowości, by szybko i sprawnie zażegnać informatyczny kryzys. Obsługa IT nie musi być kosztowna? Powinna być bowiem dopasowana do Twoich potrzeb, nie płać za coś, czego nie potrzebujesz. Zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

[contact-form-7 id=”7″ /]

SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

NASZE SOCIAL MEDIA.