Obsługa informatyczna  – Gniew

W warunkach cyfryzacji działalności wielu firm nieocenionym wsparciem jest kompleksowa obsługa informatyczna. Żadne przedsiębiorstwo nie może bowiem prawidłowo funkcjonować bez sprawnie działającego sprzętu komputerowego, bezpiecznego połączenia z siecią oraz zbierania istotnych danych. Umożliwia to bowiem wykonywanie codziennych obowiązków, nawiązywanie kontaktu z kontrahentami oraz docieranie do docelowego klienta. To szczególnie ważne aspekty w przypadku firm zajmujących się sprzedażą internetową, prowadzeniem serwisu informacyjnego czy korzystających z dedykowanych oprogramowań. Profesjonalna obsługa informatyczna (Gniew) zapewnia stałą opiekę nad całością sprzętu komputerowego, administrację serwerami oraz zarządzanie backupem. Zapewniamy cykliczne wizyty konserwacyjne w siedzibie klienta oraz helpdesk. Obsługa IT firm realizowana jest w formie zdalnej. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz musiał czekać na przyjazd serwisanta i martwić się długimi przestojami w wykonywaniu codziennych obowiązków. W razie poważniejszych usterek dojeżdżamy do siedziby klienta. Nasz autoryzowany personel zapewni rzetelną diagnostykę oraz usunięcie awarii serwerów, sieci LAN i innych usterek. Postaw na profesjonalne wsparcie informatyczne dla firm! Gniew również obsługujemy!

Usługi informatyczne dla firm – Gniew

Opieka informatyczna poparta jest wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na rynku IT. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, by był zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Wszystkie obowiązki realizujemy sprawnie i terminowo, aby jak najszybciej umożliwić przedsiębiorcom korzystanie ze skonfigurowanego systemu i naprawionego sprzętu. Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne dla firm, w ramach których nasz wykwalifikowany personel zadba o sprawne działanie oprogramowania, systemy monitoringu video i telefoniczne oraz o bezpieczeństwo sieci. Oferujemy również konfigurację i administrację serwerów, zbierających ważne dane, oraz usprawnianie procesów, co przekłada się na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Dbamy również o zarządzanie backupem, czyli kopią zapasową, co pozwoli odzyskać stronę internetową w razie awarii lub włamania. Wszystko po to, by firma mogła zawsze sprawnie działać. Nie wiesz, jaki pakiet najlepiej sprawdzi się w Twojej organizacji? Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści doradzą najlepsze rozwiązania!

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

Outsourcing IT – Gniew

Zatrudnienie informatyka, a tym bardziej zespołu, którego zadaniem będzie kompleksowa obsługa IT często jest poza zasięgiem małych oraz średnich przedsiębiorstw. Doskonałą alternatywą jest outsourcing informatyczny dla firm, który pozwala osiągnąć maksymalne korzyści, a przy tym zredukować koszty. Oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety usług, przystępne nawet dla niewielkich przedsiębiorstw. Zakres prac ustalamy indywidualnie z każdym klientem, dzięki czemu możemy dopasować najlepsze rozwiązania pod potrzeby i oczekiwania. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem serwisowym i współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami. Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Realizowana przez nas obsługa IT to ciągłe ulepszanie procesów, konfigurowanie systemu, administracja serwerami oraz zapewnianie bezpieczeństwa – wszystko po to, by Twoja firma zawsze mogła sprawnie funkcjonować.  Zapewniamy cykliczne wizyty konserwacyjne w siedzibie klienta, a także diagnostykę i szybką naprawę w razie awarii sprzętu, czy systemu. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Outsourcing IT to najlepsze rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa!

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

[contact-form-7 id=”7″ /]

SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

NASZE SOCIAL MEDIA.