Postępująca cyfryzacja sprawia, że coraz więcej sprzętów w biurze staje się niezbędnych do wykonywania codziennych obowiązków. Jednym z nich jest kserokopiarka. Wielu przedsiębiorców decyduje się na wynajem takiego urządzenia, aby w kwocie stałego, miesięcznego czynszu mieć do dyspozycji innowacyjne urządzenie. Co jednak dzieje się, gdy sprzęt wyświetla błąd lub nie chce rozpocząć działania? Kto wówczas zajmuje się naprawą? Wyjaśniamy.

Wynajmowana kserokopiarka a naprawa

Na wstępie należy podkreślić, że każda firma, która oferuje wynajem kserokopiarki, może zapewnić swoich Klientom inny zakres usług. Jeśli jednak zdecydujesz się na współpracę z CyfryzacjąFirm.pl, zapewniamy Ci pełną opiekę serwisową. Nie musisz zatem przejmować się tym, że urządzenie nie działa. Naprawa wynajętej kserokopiarki to bowiem zadanie dla naszych specjalistów. Wystarczy, że do nas zadzwonisz i zgłosisz awarię. Mamy wówczas 48 godzin, aby ją usunąć. Naszym celem jest bowiem zapewnienie Ci sprawnego i innowacyjnego urządzenia drukującego. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby naprawa została zrealizowana jak najszybciej, zwykle awarię udaje się usunąć w ciągu doby. Jeśli jednak problem będzie skomplikowany i nie będziemy w stanie rozwiązać go w ciągu 48 h, to do Twojego biura zostanie dostarczona zastępcza kserokopiarka z wynajmu. Naprawa zostanie wówczas zrealizowana w dłuższym terminie, ale Twoi pracownicy będą mieć do dyspozycji w pełni sprawne, inne urządzenie z naszej oferty, które oczywiście nie będzie gorsze niż to w umowie.

Naprawa wynajętej kserokopiarki

Wynajem kserokopiarek to świetne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej firm. Nie musisz bowiem martwić się ani o to, że urządzenie traci wartość na przestrzeni lat, ani o kwestie ewentualnej naprawy. Czasami za zewnętrznych serwisem trzeba czekać tygodniami, ale współpracując z nami, wszelkie awarie rozwiązywane są w trybie ekspresowym. Wynajmowana kserokopiarka a naprawa – wiesz już, kto jest za nią odpowiedzialny. Jeśli zatem potrzebujesz pomocy z wynajmowanych sprzętem, skontaktuj się z nami.