Kserokopiarki Starogard Gdański – wygodne rozwiązania dla biznesu

Pomimo cyfryzacji wielu aspektów działalności organizacji, nadal niezbędnym wyposażeniem firm są urządzenia wielofunkcyjne. Dzięki nam nie musisz się jednak martwić kupowaniem kosztownych sprzętów. Postaw na korzystny wynajem lub dzierżawę kserokopiarek od najlepszych producentów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz nowe oraz poleasingowe drukarki wielofunkcyjne od renomowanych producentów. Wysokiej jakości urządzenia pozwolą drukować, kopiować, skanować, a nawet bezpośrednio wysyłać dokumenty do odbiorców i skutecznie upłatwiają wykonywanie codziennych obowiązków. Dostępne są kserokopiarki (Starogard Gdański) takich marek jak Konica Minolta, Canon, Develop, Sharp, Epson, czy Brother, cechujące się szybkim działaniem i niezawodnością. Drukarki wielofunkcyjne wyposażone są w wiele przydatnych funkcji, jak na przykład automatyczny podajnik czy komunikacja mobilna. Obsługują wiele formatów (od A6 do nawet SRA3) i działają z prędkością nawet 40 stron na minutę. Pozwalają na druk monochromatyczny albo kolorowy. Dostępne urządzenie wielofunkcyjne możesz zakupić, albo zdecydować się na wynajem lub dzierżawę i nie martwić się takimi kwestiami jak instalacja sprzętu czy jego naprawa. Wybierz najkorzystniejsze rozwiązanie dla swojej firmy i postaw na drukarki (Starogard Gdański), które usprawnią funkcjonowanie przedsiębiorstwa!

Wynajem drukarek Starogard Gdański

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne to duże obciążenie szczególnie dla budżetów małych i średnich firm. Nie oznacza to jednak, że muszą rezygnować z lepszych sprzętów na rzecz tańszych. Doskonałym rozwiązaniem jest wynajem drukarek lub dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych. Decydując się na korzystny pakiet, zyskujesz nie tylko kompletne urządzenie wielofunkcyjne, ale i możesz liczyć na instalację sprzętu w Twoim biurze, szkolenie z obsługi, materiały eksploatacyjne, a także serwis, dbający o sprawność kserokopiarki przez cały okres umowy. Dzierżawa drukarek Starogard Gdański to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz czerpać dodatkowe korzyści zarobkowe z użytkowania sprzętu. Mogą z niego skorzystać na przykład punkty ksero, zajmujące się drukowaniem prac dyplomowych, czy usługami poligraficznymi. Z kolei wynajem kserokopiarek sprawdzi się dla przedsiębiorstw, którym zależy na wydajnym, nowoczesnym urządzeniu bez ponoszenia wysokich kosztów.

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

Serwis drukarek i kserokopiarek Starogard Gdański

Nie martw się usterkami czy problemami technicznymi! Nasza firma oferuje profesjonalny serwis kserokopiarek przez cały okres obowiązywania umowy. Nasz pracownik średnio raz na 2-3 miesiące sprawdzi, czy urządzenie działa poprawnie i zajmie się wszelkimi koniecznymi naprawami sprzętu. W razie poważniejszych nieprawidłowości zapewniamy urządzenie zastępcze, dzięki czemu nie musisz się martwić o żadne opóźnienia w funkcjonowaniu Twojego przedsiębiorstwa. Serwis drukarek to nie wszystko, co oferujemy. W ramach umowy wynajmu dostarczymy Ci wszystkie materiały eksploatacyjne. Postaw na korzystne rozwiązanie dla swojej firmy i już dziś skorzystaj z naszej oferty. Nieważne czy zdecydujesz się na kupno czy na wynajem – gwarantujemy najwyższej jakości urządzenia wielofunkcyjne od najlepszych producentów. Usprawnij wykonywanie codziennych zadań na korzystnych warunkach!

[contact-form-7 id=”2272″ title=”Wynajem kopiarki” /]

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI.

PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

PRZYKŁADOWE PAKIETY WYNAJMU KSEROKOPIARKI.

Pakiet Standard

35MIESIĘCZNIE
 • Monochromatyczne
 • Format A6 – A4
 • Prędkość: 40str/min
 • Dupleks
 • Automatyczny podajnik

Pakiet Premium

199MIESIĘCZNIE
 • Kolorowe
 • Format A5-SRA3
 • Prędkośc: 25str/min
 • Dupleks
 • Komunikacja Mobilna

Pakiet Business

79MIESIĘCZNIE
 • Monochromatyczne
 • Format A6 – A4
 • Prędkość: 35str/min
 • WiFi, Dupleks
 • Panel sterowania LCD

SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

NASZE SOCIAL MEDIA.