Kserokopiarki Malbork

CyfryzacjaFirm to rzetelny dostawca rozwiązań z zakresu IT, który już od ponad 30 lat wspiera przedsiębiorstwa z różnych branż, zapewniając im sprawne i innowacyjne kserokopiarki i drukarki wielofunkcyjne. Rozwijająca się technologia sprawia, że na rynku co chwilę pojawiają się urządzenia, których funkcje w znacznym stopniu pozwalają usprawnić codzienną pracę i zwiększyć tym samym efektywność pracowników. Niestety wielu ze względu na wysoką cenę rezygnuje z nowoczesnej  kserokopiarki. Malbork to jednak piękne miasto, a prowadząc w nim swoją firmę, musisz dbać o to, by Twoi pracownicy mieli dostęp do najnowszych technologii. I nie musi być to wcale kosztowne! Zamiast kupować urządzenie, zdecyduj się na wynajem kserokopiarki lub drukarki Malbork. To bardzo korzystne rozwiązanie. Nie musisz bowiem martwić się, że Twoja drukarka wymaga napraw, ponieważ jej serwis i zapewnienie materiałów eksploatacyjnych to nasz obowiązek.  Ponadto wynajmując lub dzierżawiąc urządzenia wielofunkcyjne, maleją zobowiązania podatkowe Twojej firmy!

Wynajem drukarek Malbork

Prowadząc własną firmę, ciągle narzekasz na brak czasu? Nic w tym dziwnego, w końcu jako właściciel przedsiębiorstwa pracujesz całą dobę. Zdecyduj się na wynajem kserokopiarek i oszczędź swój czas, zamiast tracić go na kupowanie tonerów, czy szukanie serwisantów. Zarówno instalacją urządzenia, jak i zapewnieniem jego sprawności, zajmą się nasi specjaliści. A to zaledwie kilka zalet, którymi cechuje się dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych! CyfyzacjaFirm zaopatrzy Cię również w niezbędne materiały eksploatacyjne, a poza tym przeszkoli Twoich pracowników z obsługi urządzenia, aby mogli na co dzień korzystać z całej gamy funkcji, które posiada wybrany przez Ciebie model. Wynajem drukarek to świetna opcja zarówno dla dużych, jak i dopiero rozwijających się firm. Nie musisz bowiem jednorazowo płacić za sprzęt kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wynajem lub dzierżawa drukarek Malbork wymaga niewielkiej opłaty miesięcznej, którą łatwo zaplanować w budżecie przedsiębiorstwa.

GOTOWY
NA WSPÓŁPRACĘ.

Serwis drukarek i kserokopiarek Malbork

Wynajmowane przez nas urządzenia drukujące to starannie wyselekcjonowane modele producentów takich jak Konica Minolta, Canon, Develop, Sharp, Epson czy Brother. Aby jednak móc się cieszyć sprawnym i niezawodnym sprzętem, nasi specjaliści raz na 2-3 miesiące przeprowadzą przegląd serwisowy. Jeśli jednak mimo podjęcia zapobiegawczych działań, dojdzie do awarii. Zostanie ona usuniętą w ciągu 24h (max 48h). Napraw dokonuje autoryzowany serwis kserokopiarek. Jeśli usterka okaże się na tyle poważna, że nie będziemy w stanie rozwiązać jej na miejscu, w Twojej firmie, wówczas sprzęt zostanie tymczasowo zabrany do warsztatu, a my dostarczymy Ci zastępcze urządzenie o takim samym standardzie. Szybki i skuteczny serwis drukarek oraz profesjonalna pomoc przy wyborze właściwego urządzenia, to nie jedyne korzyści, na które możesz liczyć, decydując się na wynajem lub dzierżawę kserokopiarek. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, skrupulatnie analizując jego potrzeby. Nie przepłacaj i wybierz pakiet, który najlepiej dopasuje się do wymagań Twojej firmy. Płać tylko stały czynsz dzierżawny i opłatę za rzeczywiste wydruki. A po wygaśnięciu umowy, zdecyduj się na nowy sprzęt lub zdecyduj się wykupić dotychczasowe urządzenie za zaledwie 30% jego wartości!

[contact-form-7 id=”2272″ title=”Wynajem kopiarki” /]

OFEROWANE PRZEZ NAS MARKI.

PRZYKŁADOWE URZĄDZENIA

PRZYKŁADOWE PAKIETY WYNAJMU KSEROKOPIARKI.

Pakiet Standard

35MIESIĘCZNIE
 • Monochromatyczne
 • Format A6 – A4
 • Prędkość: 40str/min
 • Dupleks
 • Automatyczny podajnik

Pakiet Premium

199MIESIĘCZNIE
 • Kolorowe
 • Format A5-SRA3
 • Prędkośc: 25str/min
 • Dupleks
 • Komunikacja Mobilna

Pakiet Business

79MIESIĘCZNIE
 • Monochromatyczne
 • Format A6 – A4
 • Prędkość: 35str/min
 • WiFi, Dupleks
 • Panel sterowania LCD

SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ.

NASZE SOCIAL MEDIA.