Coraz więcej firm decyduje się na outsourcing różnych usług. Nic w tym dziwnego, w końcu korzystanie z zewnętrznych zasobów jest znacznie bardziej opłacalne. Jest to również świetny sposób na to, by uzyskać dostęp do innowacyjnych technologii bez konieczności zatrudniania sztabu specjalistów i inwestowania w kosztowną infrastrukturę.

Ile kosztuje outsourcing IT?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto zdecydować się na outsourcing IT, co to i dlaczego jest aż tak często wybieranym rozwiązaniem, to już spieszymy z odpowiedzią. W przypadku małych i średnich firm tworzenie działu IT jest ogromnym wydatkiem, poza tym technologia nieustannie się zmienia, a cykliczna wymiana sprzętów na nowe to marnotrawstwo zasobów finansowych. Zdecydowanie bardziej opłaca się zatem outsourcing specjalistów IT. Wówczas możesz użytkować w pełni funkcjonalny, wysokiej klasy sprzęt, nie martwić się o materiały eksploatacyjne oraz przede wszystkim liczyć na pełne wsparcie w formie helpdesku lub serwisu stacjonarnego. A wszystko to w ramach stałej, miesięcznej opłaty. Ceny usług IT są silnie zróżnicowane, głównie ze względu na zakres działań, który świadczy dany usługodawca. Warto wybrać partnera, który gotowy jest dopasować pakiet usług do aktualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. W naszym zespole doskonale rozumiemy, że każda firma oczekuje pełnego wsparcia w różnych aspektach działalności. Czasami niezbędne jest również doradztwo w zakresie wsparcia IT.

Outsourcing IT cennik

Na podstawie analizy potrzeb naszych Klientów, stworzyliśmy trzy uniwersalne, zróżnicowane pakiety usług IT. Najbardziej atrakcyjny cenowo obejmuje rozwiązywanie podstawowych problemów IT, instalację Windowsa i pakietu Office oraz naprawy sprzętowe. Jeśli potrzebujesz jeszcze wsparcia w kwestiach softowych, związanych z systemem monitoringu lub telefonicznym, to rekomendujemy dla Ciebie pakiet Medium, którego miesięczna opłata nie przekracza 100 zł! Jest to niezwykle łatwy do uwzględnienia w budżecie kosztorys usług informatycznych. Dla Klientów wymagających wsparcia również z zaawansowanymi problemami ERP, czy systemowymi, a także z administracją serwerami, proponujemy pakiet Premium. Ich aktualne ceny sprawdzisz w naszej ofercie obejmującej obsługę informatyczną firm.