Authorised-Partner-2021_logo

EPSON JAKO LIDER URZĄDZEŃ ATRAMENTOWYCH.

Firma Epson to jeden z największych producentów drukarek atramentowych oraz materiałów eksploatacyjnych do druku.

Firma Epson oferuje również szereg innych urządzeń, które idealnie sprawdzą się w użytku domowym, biznesowym oraz profesjonalnym,  Oferowane przez markę Epson rozwiązania to między innymi: urządzenia wielofunkcyjne, skanery, drukarki etykiet, drukarki fotograficzne, drukarki igłowe i laserowe, ekrany projekcyjne, plotery, projektory i wiele innych urządzeń.

Urządzenia marki Epson uważa się za sprzęt bardzo dobrej jakości. Oferta tej marki znajduje odbiorców na całym świecie i jest dostosowana do zróżnicowanych potrzeb.

Innowacyjne technologie na miarę nowoczesnego biura.

Wybierz najlepsze urządzenie marki Epson dla siebie.

Epson EcoTank L3111

Epson EcoTank L3111

Pozbądź się zmartwień o koszty drukowania dzięki ekonomicznej, bezkartridżowej drukarce firmy Epson. To urządzenie 3 w 1 jest proste w obsłudze i kompaktowe.

EcoTank L3111

 • Wyjątkowo niski koszt drukowania
  Druk do 8100 stron czarno-białych i 6500 stron kolorowych
 • System nowej generacji do napełniania pojemników z atramentem
  Łatwe i wygodne napełnianie atramentem bez bałaganu dzięki ulepszonym butelkom
 • Niezawodność
  Technologia Micro Piezo, oryginalny atrament firmy Epson, gwarancja
 • 3 w 1
  Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i drukowanie fotografii bez marginesów
SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
Epson EcoTank L3151

Epson EcoTank L3151

Poznaj drukarkę Epson nowej generacji bez kartridży z niebieskim panelem sterowania. Ten model 3 w 1 jest prosty w obsłudze, kompaktowy i wyposażony w funkcję Wi-Fi Direct.

EcoTank L3151

Drukowanie bez kartridży
Do każdej drukarki EcoTank dodajemy równowartość nawet 82 wkładów atramentowych2, co pozwala na długie odstępy między uzupełnianiem atramentu. Urządzenie wykorzystuje pojemnik na atrament o dużej pojemności, który eliminuje konieczność korzystania z kartridży.

Drukowanie niemal z dowolnego miejsca
Dzięki obsłudze Wi-Fi i Wi-Fi Direct można przesyłać dokumenty do wydrukowania z urządzeń inteligentnych, używając aplikacji Epson iPrint

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
Epson EcoTank L3160

Epson EcoTank L3160

Poznaj drukarkę Epson nowej generacji, bez wkładów atramentowych. Urządzenie 3 w 1 z wyświetlaczem LCD, łatwe w użyciu i kompaktowe, z obsługą Wi-Fi i Wi-Fi Direct.

EcoTank L3160

Wyjątkowo niski koszt
Pełne trzy lata1 – tyle możesz użytkować urządzenie, nie kupując atramentu do L3160. Oznacza to, że możesz oszczędzić do 90% kosztów atramentu2. Zapewniając wyjątkowo niski koszt wydruku w przeliczeniu na stronę, drukarka produkuje do 8100 stron w trybie czarno-białym i do 6500 stron w trybie kolorowym na dołączonym do drukarki atramencie3.
Drukowanie bez wkładów
Dodawana równowartość nawet 82 wkładów atramentowych sprawia2, że drukarka EcoTank pozwala na dłuższe odstępy między uzupełnieniami atramentu. Urządzenie wykorzystuje pojemnik na atrament o dużej pojemności, który eliminuje konieczność korzystania z wkładów atramentowych.

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
Epson WorkForce PRO WF-C5790DWF

Epson WorkForce PRO WF-C5790DWF

To urządzenie wielofunkcyjne powstało z myślą o małych grupach roboczych. Sprawdza się zarówno w niewielkich biurach, jak i dużych firmach, które stosowały urządzenia laserowe i chcą obniżyć koszty.

Epson WorkForce PRO WF-C5790DWF

Największa wydajność atramentu w tym segmencie produktów
Drukuj do 10 000 stron bez wymiany atramentu

Ekologia
Zużywa do 90% mniej energii niż konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe

Oszczędność pieniędzy
Oszczędź co najmniej 50% na koszcie wydruku strony kolorowej w porównaniu z drukarkami laserowymi.

Oszczędność czasu
Automatyczne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie

Stworzone dla biznesu
Dodatkowe funkcje, takie jak oprogramowanie Epson Open Platform

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
Epson EcoTank L4160

Epson EcoTank L4160

Poznaj drukarkę Epson nowej generacji bez kartridży. Łączy 3 urządzenia w 1, jest łatwa w użyciu, kompaktowa, obsługuje funkcję Wi-Fi Direct i drukuje dwustronnie.

Epson EcoTank L4160

Drukowanie bez kartridży
Drukarka EcoTank ITS pozwala na długie odstępy między uzupełnianiem atramentu. Urządzenie wykorzystuje pojemniki na atrament o dużej pojemności, co eliminuje konieczność korzystania z kartridży.

Wyjątkowo niskie koszty
Całe trzy lata1 — tak długo możesz korzystać z drukarki L4160 bez konieczności kupowania nowego atramentu. Zapewniając wyjątkowo niski koszt wydruku w przeliczeniu na stronę, wydrukujesz do 14 000 stron w trybie monochromatycznym i do 5200 stron w trybie kolorowym na dołączonym do drukarki atramencie.

SPRAWDŹ W NASZYM SKLEPIE
Epson WOrkForce PRO WF C579RDWF RIPS 244x300

Epson WorkForce PRO WF-C579RDTWF

Nasze najnowsze kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne A4 RIPS oferuje duże szybkości drukowania, skanowania i kopiowania oraz niski całkowity koszt eksploatacji i niewielki wpływ na środowisko.

Epson WorkForce PRO WF-C579RDTWF

Zwiększ wydajność w firmie dzięki ograniczeniu konserwacji, krótkiemu czasowi drukowania pierwszej strony oraz regułom i procesom przepływu pracy bezpiecznego drukowania przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów druku oraz wpływu na środowisko. Wysoka wydajność atramentu (do 50 000 stron czarno-białych i 20 000 stron kolorowych), szybkie skanowanie dwustronne i wiele rozwiązań dla firm usprawniających przepływ pracy sprawia, że urządzenie to skutecznie wspiera pracę każdego biura.

ZAPYTAJ O CENĘ

Druk atramentowy vs laserowy.

Masz jakieś pytania, chcesz kupić urządzenie lub zapytać o szczegóły?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer: 502 032 538

lub przez formularz poniżej:

  GOTOWY
  NA WSPÓŁPRACĘ.

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI