Jako pracodawca wymagasz od swoich pracowników wysokiej wydajności i bezproblemowej realizacji obowiązków? Aby było to możliwe, pracownicy muszą mieć dostęp do sprawnych urządzeń, które są niezbędne do codziennej pracy. Jednym z takich sprzętów jest oczywiście kserokopiarka. Nowe, funkcjonalne urządzenia sporo jednak kosztują, dlatego coraz więcej osób decyduje się na ich dzierżawę.

Kserokopiarki dzierżawa – wady

Dzierżawa kserokopiarki polega na użytkowaniu urządzenia bez praw do jego sprzedaży lub innego rozporządzenia niż to wskazane w umowie. Decydując się na dzierżawę kserokopiarki, nie będziesz miał do niej praw własnościowych. Właścicielem nadal będzie bowiem wydzierżawiający. Jest to bowiem w pewnym stopniu wada, jednak dzięki temu, że nie jesteś właścicielem urządzenia, nie musisz ponosić kosztów amortyzacji. Kserokopiarki dzierżawa – wady takiego rozwiązania, na które zwykle wskazują Klienci to również konieczność realizowania comiesięcznych opłat za użytkowanie kserokopiarki. Ma to jednak swoje plusy, ponieważ taką regularną, stałą opłatę łatwiej jest zaplanować w budżecie.

Dzierżawa kserokopiarek – zalety

Dzierżawa kserokopiarek to rozwiązanie, na które decydują się zarówno duże, jak i małe firmy. Jest to świetne wyjście z sytuacji, gdy chcesz mieć dostęp do najnowszych technologii bez konieczności nieustannego sprzedawania i kupowania kolejnych urządzeń. W przypadku dzierżawy możesz przy każdej nowej umowie wybierać inną kserokopiarkę, której funkcjonalność spełni Twoje wymagania. Na takie rozwiązanie decydują się również nowe firmy, które dopiero kompletują wyposażenie biura i nie mogą sobie pozwolić na jednorazowe wydatki rzędu kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Dzierżawa kserokopiarek – zalety takiego rozwiązania sprawiają, że decyduje się na nie coraz więcej firm. Usługa obejmuje bowiem nie tylko oddanie samego urządzenia do użytku, ale również ewentualne naprawy, usługi serwisowe oraz materiały eksploatacyjne, których orientacyjną ilość określamy już na początku współpracy. Warto zdecydować się na dzierżawę kserokopiarek, aby mieć w firmie sprawne i innowacyjne urządzenie wielofunkcyjne i to w ramach stałej, miesięcznej opłaty.