Biegojazda po Sensoryczny Ogród Marzeń, to akcja mająca na celu zebranie środków finansowych na budowę magicznego miejsca z zaczarowanego świata dziecięcej wyobraźni dla najmłodszych wychowanków Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie – dla przedszkolaków.

Akcja trwa od listopada 2018 roku. Organizatorem jest Zespół Placówek Specjalnych w Tczewie i Stowarzyszenie Na Rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie. W ramach inicjatywy, w dniach 26 – 31 maja 2019 roku uczestnicy „biegojazdy”, czterech pracowników Zespołu Placówek Specjalnych w Tczewie, przemierzyli Polskę o siłach własnych mięśni. Codziennie mieli do pokonania ponad 100 km trasy biegiem i jazdą na rowerze. Łącznie w ciągu sześciu dni ponad 620 km z południa kraju na północ. Wszystko po to, aby stworzyć magiczne miejsce dla najmłodszych podopiecznych Zespołu Placówek Specjalnych, wychowanków Przedszkola Specjalnego nr 3 w Tczewie. Nasi śmiałkowie wyruszyli 27 maja z samego rana z Wieliczki i przez kolejne 6 dni zmagali się z ponad 620 km trasą, odwiedzając po drodze między innymi: Jędrzejów, Radomsko, Bełchatów, Pabianice, Łódź, Kutno, Włocławek, Grudziądz oraz Kwidzyn, aby w Dzień Dziecka, 1 czerwca po południu dotrzeć do Tczewa, na boisko Zespołu Placówek Specjalnych.

Link do zbiórki oraz pełnego opisu akcji:
https://zrzutka.pl/24g5zs

BIEGOJAZDA PO SENSORYCZNY OGRÓD MARZEŃ
Nie jest to pierwsza tego typu akcja, którą jako firma Pestar chętnie wspieramy, i jednocześnie zachęcamy do wsparcia innych. :)